bugün

işin gerçeği, senin hasta kafalı olman. tüm dünya kadın hakları için uğraşırken kadınlarını eve tıkıp, bütün haklarını alıp bir de kendini haklı sanman. niye yavşaksınız bu kadar?
izmirin günah kenti olarak öne çıkmasıyla doğru orantılıdır.ben inanıyorum ki kendilerini bu bölgeden uzaklaştırırlarsa bu kötü yoldan çıkıp arınacaklardır.
izmir'li bir erkek tarafından düzülmek isteyen sıçmık beyanı.
izmirli kızların cesaretini kıskanan bir beyandır. küfür edince suç yine bize kalıyor. Merve'lere gidiyorum deyip gülhane'de vermelere giden bakire geçinen türbanlıları bir incelemek lazım.
çomarlar kadar yollu değillerdir.

(bkz: harun abi)
...diyen yazara kaçını s2tin geçirdin diye cevaplayacağım baslıktır.
izmir ile uzaktan yakından alakam olmadığı halde başlığı açan trol yazar gibi zihniyetin yaygın olmasından annesi kadın olan herifin zihniyetini hatırlatan y.vşakça başlık.
Bu başlığı açanın izmir'li bir Kıza asılıp yüz bulamaması sebebiyle kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş durumunu düşündüren bir olaydır. izmir'de kimse giydikleriyle yargılanmaz o senin bakan gözünün ve pis bilinçaltının dışa vurumudur.
bazı genişlerin kabul edemediği gerçek. hatta bu kabul edemeyenlerin de sözlükte cinselliğiyle öne çıkması fazla çelişkilidir.

izmirin kızları görüş olarak ezbere atatürkçü, ilişkide fazla havalıdır. sanırsın dünyanın en güzel kızı. tek yaptıkları kuaförde fazla zaman harcamak.

not: izmirli bir kızla ciddi bir ilişki de yaşayamazsınız. aynı şekilde izmirin gevşek erkekleriyle de. sadece cinselliğe odaklanmış oldukları için onlarla gerçek duygu alışverişi yapamazsınız. hayatları zaten özentidir. elit takılmaya çalışan okumuş cahilleri de mevcuttur.
bir görüş. şahıslar tanıdıklarına göre yorum yaparlar, biz, tanışıklığımız olduğu kadarıyla bu görüşü destekleyemeyiz.
izmirli kızlarında amk sizinde.Sözlüğe girdiğim günden beri aynı başlıklar yeter artık.
Edit:eksileyeninde amk delirttiniz lan.
Orospu çocuğu beyanı.

Sonra sövdü oluyoruz. Söverim. Gebertmediğimize dua edin. O günler de gelecek. Kadınlara ağlaya ağlaya yalvaracaksınız.
kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.
Rizeli kızlar duble yollu o zaman.
Bizim kizlarimiz akillidir senin gibi angutlara yuz vermez sende anca gelip burda camur atarasin
Denyoya bak ya.