bugün

az önce twitterda gezinirken gördüğüm hadisedir. sanırım grup yorum a destek olarak geldi. ben destekliyorum.

(bkz: putları yıkmak)

kaynak: https://twitter.com/ashqu.../1263109443811717121?s=19
Diyanet işleri komunist mi oldu yani?
(bkz: Yakarsa dünyayı imamlar yakar)

V for vendetta afişini de asıp, civardaki 3/5 minareyi de patlataydınız ya, tam olaydı eyleminiz.
Hasan tahsin camii.
Önemli olan niyettir.
yunanların biz gittikten sonra sahillerden tekrar karaya çıktığını gösteren durum.
Muazzam Bi olay camilere kızıl yıldızı elbet bir gün çekeceğiz en iyi sosyalist islamdan çıkar ama önce şu ortadoğu geri zekalılar ile aramıza mesafe koymalıyız.
Ben Buca'da oturuyorum,evimin yaninda ki camide çaldı,annem bu ne dedi, bende italyan komunist şarkısı Diye acikladim.
rezilliktir.

bem dindar değilim ama bu yapılanı savunmam.
Değişiklik olmuş işte, kötü mü?

Yok, öyle değil tabi... eşek şakası mı desem, provokasyon mu bilemedim.
Yeminle varya çağdaşlaşma konusunda memleketçe elde ettiğimiz bütün kazanımlar böylesine salakça bir istekle son bulabiliyor. Bu memleketin solcusu Dincisinden daha geri zekalı.
nasıl gerçekleştiği konusunda sistemin hack lendiğine dair açıklama yapılan hadise. kim yaptıysa komik olmuş , allah iyiliğini versin...
Yunanlıları hani denize dökmüştük, hepsi izmirde kalmış.
görsel

https://m.youtube.com/watch?v=CMGAd__UjQs

Aklıma geldikçe sinirimden gülüyorum.

Bu ülkenin çomarı da çobanı da koyunu da aynı.
Hangi düşünce inanç ideoloji kimlik sahibi olursa olsun hepsi aynı seviyede.
Bunu kim yaptıysa Allah onu kahretsin.
Berat reyiz haklıymış.
görsel
müslüm'den çalsa da tüm mahalle jilet atsa daha mı iyiyidi.
HANi BiZ BUNLARI KURTULUŞ SAVAŞINDA DENiZE DÖKMÜŞTÜK.
dua okunmasından daha hayırlı bir iş olmuştur. en azından minareden çıkan cümleleri anlayacaklar.
bu provokasyonu yapan % de 99 aktroller dir çünkü böyle şeytani düşünceler sadece onların aklına gelir.
18 yıllık iktidarın yine mağdur olduğunu gördük şükür. Neden cami hoparlöründen dombra çalarken oluyordu çav bella çalarken niye olmuyor. Desteklediğimden değil benim için çokta önemli olmayan bir olaydır.
Türkleştirme politikası adı altında Dersim ve Koçgiri isyanını yapan insanların soylarının Sivas, Tunceli, Erzincan bölgelerinden izmir'e gönderilmesinin sonucudur. Şaşmamak lazım.
imamın işi imiş.
bu ülkenin sağından da, solundan da nefret etmek iğrenmek için her gün yeni bir neden daha çıkıyor.
görsel

Trajikomik
akp eğer banu özdemiri havuz medyasında bir güzel propagandasını yaparsa seçimi kesin kazanır. chp hala birilerin kızını karısını koltuk sahibi yapmaya devam etsin. hükümeti eleştirdikleri her şeyi kendileri yapmaya başlıyorlar. bu kadın hangi vasıfla izmir il başkan yardımcısı oldu? bu zekayla mı? dini değerlere saygı göstermeyi hala öğrenemediyse parti il başkanlığında ne işi var?

chp bu kafayla iktidara falan gelemez, gelse de bir boka yaramaz.

kim bilir banu gibi daha kaç tanesi chpde görev yapıyor.