bugün

izmir kızları rejimci, bursa kızları osmanlıcıdır.
izmir kızları 2014 model porsche ise bursa kızları 2041 model porschedir.

bursa kızı evlenilesidir. izmir kızlarının bazıları evlenesidir.

edit: yarışmalarda görüyoruz hanım kızımız evlilik dışı çocuk yapmış fakat bundan utanmıyor. ben gerçekleri söylüyorum azizim. genellemeden.
izmirli kızlar tarafından terk edilmiş bir yazar o kusmuğudur.
(bkz: yav he he)
(bkz: tire köftesi v s inegöl köftesi)
bursa kızlarının bembeyaz tenleri ve balık etli halleriyle alacağı karşılaşma. Yüzleri de daha güzel ayrıca. Göt görmemiş ilgi orospusu da değiller izmir kızları gibi.
Ardahan kızlarıdır efendım yada mardın farklı bır guzellıklerı oluyor.
(bkz: sen izmir kızına kurban ol lan)
Bursa kızları has macırdır, izmirlileri dörde katlar üstüne paket yapıp eve yollar.
izmirli kızı asla unutmaz, bursalı kızı çok özlersiniz.
dağların kıyıya paralel olduğu bölgelerde yetişen kızlar daha tuzlu, dağların kıyıya dikine uzandığı yerlerde yetişen kızlar daha alı al moru mor, dağ olmayan yerde yetişen kızlar aristo aristo bakar düzüne düzüne..
Bursa kızlarının sike sike alacağı versus.

Harbiden sikerler lan, çükleri var bunların.
izmirli bir sözlük yazarı olarak siyah saçlı, beyaz tenli ince uzun edepli bir bursa kızı tercih sebebidir bursa kızının elinden her iş gelir, izmir kızıyla eğlen bursa kızıyla evlen.

edıt:asla hemşehrim bir hatun bana eş olamaz.
Bursa kızı sizinle ilgilenir,
izmir kızı ilgi ister, pohpohlanmak ister.
29 yıllık hayatım boyunca izmir'de şu girilen 19 entry kadar fena, kötü bir izmir kızı tanımadım.

hayır yani bende mi bir sorun var acaba diye düşünüyorum şimdi...

izmir kızı aşağı izmir kızı yukarı... ne var izmir kızında yahu? cidden bilmiyorum, valla bilmiyorum...
20 yıllık izmirli olarak şu entrylerde tanımlanan bir izmir kızına rastlamadığım için izmir kızlarının tokatlayacağı vsdir. farklılık yaratmaya çalışmayın. tabuları yıkıcam triplerine girmeyin. herşey ortadadır. ayrıca biz şu kulvarlarda koşmayı daha çok seviyoruz;

(bkz: izmir kızları vs yunan kızları)

şimdi ordaki izmirliyi tanımlayanlar da sözlük yazarı, siz de. bilemedim.

edit: %90 ı izmirde yaşamayan ve izmir hakkında adam akıllı fikir sahibi olmayan yazarların görüş belirttiği vsdir.
izmir kızının öpüp atacağı karşılaşma. danimarkalı erasmus arkadaşım morten'le Çeşme tatilinden dönüşte izmir'e uğradığımızda kendisi bile izmir'li kızların güzelliğinden bahsetmişti. Bursa daha çok Anadolu'lu kızlarla dolu.
ikiside nefes alır.
ikisi de bu memleketin kızıdır. ikisi de güzeldir.
bir çok izmir kızıyla geç saatlere kadar takılabilirsiniz. babası aramaz. *
ikiside farklı kulvardalardır. bazı şeylerde izmir kızları üstündür bazı şeylerde bursa kızları. izmir kızları yumurta kıramazken yeri gelidğinde bursa kızı su böreği bile yapar. ama iş çeneye gelirse izmir kızları hep kendilerini üstün tutmaya çalışırlar çeneleri car car öter. bursa kızları daha oldun olduğu için sukunet içinde susarlar.
5 sene izmir de okumuş ve bursa da 1 hafta kadar bulunmuş biri olarak söyleyebilirim ki; izmir kızları burun farkıyla öndedir ama bursa da gerçekten çok güzel kızlar var. 2 şehirden birinde yaşayın derim...

ayrıca 35>16 bilimsel ispat size.*
kız dediğin her yerde aynı bi kereee.
her karşılaşmada izmir kızları yer aldığından cevap ortada.
izmir'in kızlarından daha güzeli varsa onlar da izmirli yiğidolardır.
not: bursalı bir kadın
izmir ve bursa türkiyenin en çok göç alan şehirlerindendir. o yüzden izmir kızı veya bursa kızı diye bir durum kalmamıştır.
mardin kızları der susarım dncnjcjccjc.