bugün

sosyal belediyecilik baabında düşünülmesi gereken ve izmir in kendine has kültürü ve ahlak anlayışınını da düşündüğümüzde mutlaka yapılması gerekendir.
izmirliler çok çağdaş insanlar. her yerde seks yapabiliyorlar. mesela sokakta, yolda, parklarda sürekli bir cinselliği teşhir durumu var. ancak bu durum imanlı ve abdestli insanları yoldan çıkartabiliyor. bu yüzden şehrin belirli noktalarına elleşebilecek ya da seks yapılabilecek prefabrik yapılar konulması gerek.
bu sayede insanlar istediği zaman toplum ahlakını bozmadan seks yapabilirler, evet.
bu da böyle bir projemdir.
(bkz: pompei)
cagdas modern medeni beyaz turklerin vazgecilmezi olan kabinlerin konmasinin gec dahi kalinmis olmasi durumudur.
kabine gerek yok, seks yeri yazsınlar yeter *
(bkz: sığırlıkta çığır açmak)
Bir takım abazaların hayallerini süsleyen şey.

"o kadar ezik olmak ki, yatıp kalkıp "izmir izmir izmir ahlaksız ahlaksız meme meme" şeklinde kendine has bir üslup ile yüzünde milyon tane abazalik sivilcesi çıkaracak duruma gelmek.

Azcık soluklan, elin su topladı heba ettin kendini. Amg ve izmir diye diye. "izmir'e odaklanma" git aç film milm izle şu sivilcelerin sönsün."
Ayıp ama bu kadar güzel bir olayı kabinlerde gerçekleştirmek olmaz. Onun için de her mahalleye bir otel yapılması daha iyidir. Milletimiz bu kadar değerli ve önemli görevden mahrum kalmasın.
Kabin mi çok yobazsınız. Hayal gücünüz bile bu kadar işte.

Kentkart geçiyor mu?
hayatlarında, bir izmirli kızla yanyana gelebildiği tek an, izmirli kızın yanından geçmek olan embesillerin hezeyanını yansıtan bir durum.

he ya valla biz o kadar çok seks yapıyoruz ki bildiğin gibi değil amk. e biliyorsunuz çıplak gezeriz zaten. yani kesin gereklidir efendim kesin gereklidir. allah muhafaza birden seksim gelse nerede sevişeceğim ben.

burdan aziz başkana sesleniyorum: başkanım, sokaklara seks kabini koy ki rahat rahat sevişebilelim.
(bkz: yaman şakacısın delikanlı)
gerekli olan eylem. hatta bedava hayat kızları olsa. bi panel olsa o kızların sadece götleri dışarda olsa ve isteyen istediği kadar sikebilse. çağdaş türkiye için bu gereklidir efendim.
(bkz: sen o espritüel çocuk değil misin)
(bkz: orayı yıkarlar)