bugün

ilk parami bu gun kazanmis oldugum site (bkz: 84 kuruş). cok kolay bir makaleyi 10 dakikada hazirladim ve siparis veren arkadasa gonderdim. aslinda bos zamani bol, kalemi kuvvetli adamlarin iyi para cikartacagi en azindan katkisi olur bir site.
bu gun bana cok ayip etmis site. ayni zamanda pek cok yazara da aynisini yapmistir diye dusunuyorum. aslinda belkide türkiye nin gordugu en mukemmel hizmet anlayisina sahip yoneticileri var. yani adama mesaj atiyorsun, 3, 4 dakikaya cevap geliyor. bu acidan gercekten cok iyi. ya para kazandiran bir sitenin admini cikipta hesabinizdaki paralari cekin der mi ya? o kadar cok guvenilmis bir site. takdir ediyorum. ancak bu gun beni, emek somurucu fiyatlara calismakla suclayarak, ve aciklamasina da ozellikle yeni gelen uyeleri kandirip onlarin uzerinden para kazandigimi soyleyerek beni derinden yaralamis, ve siteden ihrac etmistir.. bilemiyorum. hesabimda olan 3 kusur tl hayir kurumuna gidecek diyorlardi. sonuna kadar guvenir, inanirim ama dedigim gibi bilemiyorum bu iftirayi kim atti..

iyi paralar kazanilabilecek bir site.
Şimdiye kadar 30 lira civarı para kazanabildiğim site. özellikle boş zamanı çok olanlar için iyi bir ek gelir yolu. Kalemin kuvveti de seçici kriter oluşturuyor tabii.
Üye olduğum fakat teklif ver vs bölümlerinde kaybolduğum, nasıl makale yazacağımı anlayamadığım sitedir. Fikri bilgisi olan varsa lütfen bana ulaşsın :(
güncel Önemli Başlıklar