bugün

hem ara yüzüyle hem de artık aranmayan sitesiyle dibi bulmuş gerilere çok gerilere gitmişlerdir. eyyamcılığın zirve yaptığı, uludağ sözlüğün bir bacağı etmeyecek sözlüktür. hak ettiği yeri -dibi- bulması sevindiricidir.
seviyesi uludağ sözlüğe göre çok daha yüksek olan, aynı zamanda ekşi sözlükteki entel triplerini de çok fazla görmediğimiz sözlük. en sevdiğim sözlüktür bu açıdan.
Kesinlikle çok sıkıcı bir sözlüktür. bu sözlüğe girince kendinizi ruhlar aleminde hissedebilirsiniz. her şey ve herkes o kadar durgun ki.
subjektif bilgi yığını haline gelen basit sözlük.
klonlar arasında saygın bir yere sahip olandır.
adam akıllı entryler bile girseniz, über demokratik yönetimince kabul edilmiyorsunuz. işte böyle de bir sözlük.

5 günü geçtim 1 aydan fazla bekledim yine de kabul edilmedim. 5 günde olacak iş değil hani.
adamın götünü kaldıran sözlük.

evet usta; malumunuz benim gibi zırt bırt çaylak olanlar, kendilerini değişik sözlüklere atarlar, ya aynı nickle yada başka bir nickle bir şeyler karalayıp dururlar. sonuçta bi şekilde zaman geçirmelidir. e tabi bende böyle yaptım. baktımki burda paso çaylak oluyoruz, hemen itü sözlükte hesap açtım. sikici bi nick seçip 20 ye yakın entry girdim. sonuçta duygu yüklü anılarımı ve bilgi içerikli entrylerimi tüm herkeşe aktarmalıydım.

hülasa kısa bi sürede yazarlık mertebesine ulaştım. ulaştım ama kimseyide tanımıyordum. bi süre hiç birşey yazmamaya karar verdim . bilgi içerikli entrylerimi hep uludağ sözlükte paylaştım. yine böyle bilgili bi entry paylaşırken msj kutumun sarardığını gördüm. açıp baktığımda entrymi şiddetle eleştiren bi yazıyla karşılaştım. manyak ayar yemiştim. çok sinirlendim ve ' akıllı konuş senin tahtanı sikerim ' dedim. yarım saat kadar sonrada şırlanggg diye mavi şerit ekranda belirdi. evet çaylak olmuştum, ispiyon etmiş ibne.

ve ağlayıp yaslanacak bir omuz için itü sözlüğe koştum. nickimi ve şifremi girdikten sonra, öyle mal mal monitöre bakıp durdum. hiç yazasım yoktu. 'dur lan bari yazdıklarımdan birini kopyalayım' dedim. ve burada hiç siklenmeyen bi entryi oraya yapıştırdım.

vay vay vay en alt sol köşede paso gülücük işaretleri yanmaya başladı. 1,2,3,7,8,14,15,:) lan dedim bunlar neki amk. açıp baktım artı oy anlamındaymış. sadece tek bi tane üzgün surat şeysi vardı. tam ben parmaklarımı çıtlata çıtlata bu gülücüklere bakarken sol framede nickimi gördüm. herkes ' yeni nesil yazar, hoş geldin falan diyordu. baya bi sevindirik oldum. götümü sandalyeye iyice yerleştirip bu sefer burada da beğenilen bi yazıyı kopyaladım. usta abartmıyorum, nasıl oy yayıyor anlatamam böyle barcelona'nın garip bi takıma saldırması, gol üstüne gol atması gibi oylanıyordum. nick altım dolmaya başlamış, götüm baya bi kalkmıştı. hızımı alamayıp bi daha kopyaladım.

(evet ben çok malım). sol frame hep benim başlıklarımla dolmaya başlamıştı. sonunda bi lavuk anlayıp; nick altıma ' uludağ'dan buraya seri kopyalayan yazardır' yazdı. onun altınada ' hanım koş sopayı getir' falan yazıp durdular. tüm bu olup bitenler 1 saat içinde olmuştu. ve bu 1 saatin sonunda çaylakta oldum. çok kısa bi macera yaşadım, burada siklenmeyen ama orda sanatının doruk noktaları olan favori seçilen eserlerimi falan hepsini silip bir daha yazmamak üzere yuvaya yani uludağ sözlüğe geldim.

hayır zaten ben orda yapamazdım, buradaki ibnelerimi bırakamazdım. sonuçta uludağın havası başka be usta. yediğin ayarların tadı bile bambaşka. hem sayfasıda göz almıyor, hemide çok samimi, cidden çok samimi. ve onların moderatörleride topmuş. bizimkiler bildiğin pamuk şekeri...

iyiki varsın lan uludağ!!
oylama yapmayı seven sözlük. bir derdin olduğunda yazdıklarından anlayıp gerçekten teselli edebilen, hatta hiç tanımadığı halde lütfen itüden ayrılmayın diye mesaj yollayabilen kullanıcılara sahip, önceleri soğuk sandığım ama yazdıkça daha çok sevdiğim ve sevildiğim, temelli gitmeyi düşünmeye başladığım sözlük.
beni yazar olarak kabul ederse uludağ'ı terketmeme yol açacak başarılı sözlük.
yazarlık başvurusu yaptığım sözlüktür.
malum uludağ sözlük troll cenneti olmuştur. ne kadar dile getirsek de herkes "cukkasına" baktığından söylediklerimiz ciddiye alınmadı.
böyle giderse uludağ sözlük ü bırakıp orada yazacağım, tabi kabul ederlerse.

ben bir şey kaybetmem uludağ sözlük ü bırakınca, ama sözlük kaybeder.
çok iyi yazar değilim belki de. ama şu bir gerçek ki benim gibi düşünen bir çok yazar itü sözlük e yönelmeye başladı.
şimdi zall düşünsün.
uludağ sözlük artık kayışı koparmasıyla benimde kaçmayı düşündüğüm sözlük.
1 aydır kabul edilmeyi beklediğim sözlük. Uludağ is down.
bi türlü ısınamadıgım sözlüktür. Neden bilinmez.
istanbul Teknik Üniversitesi'nin sözlük grubu.
görünümü uludağdan daha iyi olan sözlük. orada da yönetimdekiler troll dür ayrı.
yazmayı bıraktığım sözlük. tamamiyle duygusal ergen patlaması yaşanmaktadır şu sıralar.

(bkz: duygusal ergen)
uzun süredir yazar olduğum ama pek** yazmadığım sözküktür.
ayrıca hemen çevrimdışına atmaktadır sizi sayfada çok durmayınca. bi ayarı vardır da ben mi bilmiyorumdur.
troll yuvası.
yazar olması çok uzun sürüyor buraya.
yazar onaylamaları 1 haftadan uzun sürüyor. Alın da iki trollük yapalım, 2 gün sonra atarsınız zaten. 10 gün ne demek yea.
gelip burda uluya bok atarlar ama adamlarda ki başlıklara bak:

(bkz: memlekete şeriat gelirken haxball oynamak)

(bkz: vatan elden giderken bira festivali yapan başkan)

(bkz: memleket elden giderken game of thrones izlemek)

(bkz: laiklik elden giderken nba maçı izleyen tip)

(bkz: bor madenleri satılırken bayan tenis maçı izlemek)

(bkz: vatan elden giderken utanmadan kitap okuyan mal)

bu ne lan ? 10 dk içinde frame de beliren başlıklar bunlar. duyarlılık falan da değil gırgır mı şamata mı bu yani kralı var lan burda bunların.
mühendislerin sözlüğü. *
benim gibi bir adama aşırı kaliteli gelen sözlük. açık söyliyeyim orda burdan daha hızlı sürede yazar oldum 3 ay bekledim lan uludag sözlükte. neyse burayı geçelim bu adamlar hızlı alınca kesin kalitesizlerdir diye düşündüm ama degiller, burdaki gibi faşist çok tabi yalan söyleyemem o konuda ama geneli seviyeli insanlar.
bir kaç gündür giriyorum ama yazmakta zorlanıyorum aşırı seviye yüksekligi var. sırf bu yüzden bir iki entel kelam ögrenip dalga geçmeye çalışacam dur bakalım neler olacak.
kaliteli bir portaldır.
genel sözlükler içerisinde gerçekten 'başarılı' sözlükler arasında üst sıralardadır. sitenin görünüşü olsun yazarların kalitesi ve başlıkların genel olarak ortalamasının fena olmadığı bir sözlük. sözlük sitesi olma olgusunun gayet başarılı bir şekilde içini dolduruyorlar. zamanında 5 dakika içinde 10 tane entry girip 5 dakika sonra da yazarlığımın onaylandığından olsa gerek gayet sağlam bir sempatim vardır. bu sözlükteki ilk entrym olması açısından da darısı ulu'ya diyorum.*