bugün

(bkz: http://www.iskur.gov.tr)
itiraf:
ay sozluk bide bu aksam tam 42 kez ozel numaradan arandim. cok korkunc.

Aslında anlatmak istediği:

Ay sözlük sapığım var inanmıyorummm yaaa çok popiyim.
--spoiler--
(#25689564)
--spoiler--

bella marvella'nın sözlüğü sikmemesini istiyorum.
kızMeryem, Kadın , 36 , istanbul

24 gün 4 saat önce gönderdi.

Sırf alt katımızdaki sıska, çirkin eczacı yamağı kadına nispet olsun diye, haftada bir paket kondom alıyorum. Onun bir hışımla paketi önüme atması beni mutlu ediyor. Sevgilime kur yapmaktan vazgeçene kadar da bu böyle gidecek.

meali: gerçek olmasa da cinsel içerikli ve seviştiğimi belirten bir itiraf yaptım, çünkü bu itiraflar beğeni ve ilgi görüyor.
clubmydonose, Erkek , 31 , istanbul

2 gün 8 saat önce gönderdi.

Fesatsınız fesat
Nezih bir ortamda yenen yemek sırasında yanımızdan geçen sarışın için daha önceki bir sohbete gönderme yaparak "O Rus bu mu?" demiş olmamı siz nasıl "O...pu mu?" diye algıladınız ben çözemedim. Bir de utanmadan beni ayıpladınız magmalara gidesiceler sizi.

meali: facebook' tan sikik espriler okuyup paylaşan mal benim. burada da paylaşırım.
kulaktankulağa, Erkek , 27 , Ankara

2 gün 4 saat önce gönderdi.

Seve seve
''Sevmeden sevişmek mi zor, sevişmeden sevmek mi?'' dedi, ''Bilmem, deneyip görmeli'' dedim. Denedik, gördük. O, sevişmeden sevmenin gerçekten zor olduğu kanısında şimdi. Bense bildiğim şeyi teyit etmenin huzurunu yaşıyorum.

meali: vermedi gitti amk.
itiraf
isim: para bulan adam cinsiyet:erkek yaş:62

Benim adım para bulan adam ben bulurum dedim mi bulurum.

meal: hele bir bulayım o parayı sonra kim sever sizi.
1.1., Kadın, 30, izmir

ingilizce aşk

Anasınıfında ingilizce öğrenen kızımın ilk ezberlediği cümle, ''I love you'' oldu. Cümleyi söylediği kişi de Tuna. Pek utangaçtır prensesim, çekinmiş Türkçe dile getirmeye hislerini. Şimdinin filizi ama gelecekte köklü bir odun omçası olmaya aday Tuna Bey de cevap vermiş öğrendiği kelimeyle: ''No.'' Kızım no'nun anlamını soruyor bana. Ne desem ki biriciğime, kırılmasın...

meali: Ben ayşe arman' ım.

bonus: i said saçlar no dedim
cepkitabı, kadın, 21, istanbul
kısmet işi
4 saat sürecek yolculuğumuz boyunca rahatsızlıklarını ve şikayetlerini dinlememek için tıp yerine sınıf öğretmenliği okuduğumu söylediğim teyze, "ah be kızım, seni çok beğendim. benim de çok yakışıklı bir doktor torunum var ama tutturdu doktor dışında evlenmem diye. kısmet..." demeyecektin, demeyecektin.

meali: kaçırdım gül gibi doktor kısmeti. ne yapalım artık önümüzdeki maçlara bakacağız. yakışıklı doktor itirafçılara selam ederim.
suçsuzumabi, erkek , 26 , trabzon
erit beni
spor salonunda antrenörüm. salon bu aralar tıka basa doldu. yaz geliyor ya, göbeğini avuçlayan geliyor.

meali: kaslıyım, kaslıyım, kaslıyım. etrafımsa göbekli kadın dolu. bıktım and olsun!
witchase, Kadın , 24 , Adıyaman

Kariyer
Son iki haftadır kocam yoğun bir şekilde çalışıyor, evde de sürekli bilgisayar başında. Mecburen ben de kendi işimle ilgilenmek zorunda kalıyorum.Her başarılı erkeğin arkasında kadın var mı bilmem ama, her kariyerli kadının arkasında ilgisiz bir adam olduğuna inanmaya başladım.

meali : bizimkinin kuşu kalkmıyor , özellikle anal seks sevenlere duyurulur.
nesiris; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 36; il: istanbul
Saçlarımı boyatmaya başlayana dek saçların uçtan uzadığını sanırdım. Ne zaman dip boyam gelmeye başladı anladım ki saçlar dipten uzuyormuş!

meali : siktredin mealini ! bir insan bu kadar gerizekalı olur !
ağlarımbak: erkek 26: izmir
"Yüzük takılır mı, sokulur mu aşkım diye soran sevgiliye evlenme teklifi edilir mi?" diye soran arkadaşa yorum yapılır mı? Sizi bilmem, ben sustum...
meali: yüzüğü barnağamaı takacam götümemi sokacam? diyen bi arkadşım var oh ne güzel.
okeyto_bebisim, Kadın, 32, istanbul

Eşek kafam

Bu yaşıma geldim ve bir çok ilişki yaşadım. Erkeklerin artık ne istediğini, nasıl kadınlarla evlendiğini çok iyi bildiğim halde ve tam da gerçekten evlenilecek adamı bulduğum halde, onunla ilk günden yattım. Kendime gerçekten inanamıyorum, bir insan kendine bu kadar kötülük edebilir.

meali: Ben bu azgınlıkla sittin sene evlenemem.
emotion_262, Erkek, 36, izmir
Sevinme

Biraz hızlıca yazdığım e-postayı kontrol etmeden attım mı? Attım. E-postanın sonuna, üst yönetimdeki bir genel müdüre "Yardımcı olursanız sevinirim" yazacağıma "Yardımcı olursanız sevişirim" yazdım mı? Valla ben yazmadım.

meali: yarağı yedim arkadaşlar. bu son mesajım.
anket:
cinsel ihtiyacınızı nasıl gideriyorsunuz?

cinsel ilişki %45 -----------
mastürbasyon %39 ----------
gidermiyorum %8 --
öyle bir ihtiyaç duymuyorum %8 --

toplam oy: 6755

meali: 540 tanemiz insan değiliz, hayvan da değiliz... cinsel ihtiyacımız olmuyor.. bu sitede yazan çoğu şeyi onun için anlayamıyoruz...
diğer 540 tanemiz, cinsel ihtiyaç gidermiyoruz. birikip birikip içimizde patlayacak bi gün..
2634'ümüz otuzbirciyiz.. bir üst level olan "cinsel ilişki" için itiraf.com'da çalışmalarımız devam ediyor..
vee,
3039'umuz cinsel ilişkiye giriyoruz, düzenli seks hayatımız var. tüm bağyanlara selam olsun...
dikor; cinsiyet: kadın; yaş: 24; il: sinop
tırnaklarını yeni törpülediği için tahtaya yazı yazmak istemeyen, bu yüzden de durup dururken resim dersi yapan kaç tane öğretmen vardır acaba? yani benden başka!

meali : ben dingilin onde gideniyim, super bi ogretmenim, ulke gencligi bana emanet ve ben bu sekilde egitim vermekten gurur duyuyorum. gelecekte benim yetistirdigim ogrenciler de islerini yaparken plan proje yapmaya usenecekler, yaptiklari binalar kopruler yikilacak, tasarladiklari cihazlar calismayacak ve ben bundan gurur duyacagim. ben superim, allah belami versin benim.
hotbath; cinsiyet: kadın; yaş: 30; il: bursa

geçenlerde eşime hamama gitmeyi teklif ettim. "nasıl yani?" diyenler için açıklayayım: bir soyunma odası, kocaman bir küvet ve bir kurnadan oluşan iki üç kişilik aile banyoları var. biraz yalvararak, biraz da hamam fantezilerimden bahsederek kocacığımı ikna ettim. her şey çok güzeldi. birbirimize su attık, keseleyip sabunladık, küvette öpüşüp koklaştık. fantezi kısmına gelince: ikimiz de sıcaktan öyle bir yorulmuşuz ki maalesef hiçbir pozisyonu gole çeviremedik!

meali: hamama enerjik bir 3 üncü arıyoruz! (hadi iki kişi tamam da 2-3 kişilik "aile hamamı"mı olur lan?!)
limonluıhlamur; cinsiyet: kadın; yaş: 31; il: istanbul

ortaokul yıllarındayken bir derginin verdiği tamponlardan birkaç adet kullandım. dergide genç kızların da kullanabileceği, hiçbir soruna yol açmayacağı söyleniyordu. hatta ablam da kullanmıştı. canım çok yanmıştı ama yine de meraktan kullanmıştım. 27 yaşında ilk deneyimimi yaşadığımda bakire olmadığımı fark ettim. tabii partnerime hiçbir şey söyleyemedim. buna kim inanırdı ki? daha sonra ablamın da aynı durumda olduğunu öğrendim. kadere bakın! bekaretim aptal bir pamuk yığını tarafından bozuldu!

meali: bakireyim diye, 27 yaşıma kadar beklemiştim. bekaretimin bozuldugunu bilsem hic bekler miydim?
azgıngül; cinsiyet: kadın; yaş: 23; il: istanbul

ilk kez gördüğüm erkeklik organı bir itiraf.com erkeğine aitti. ilk kez oral seksi bir başka itiraf.com erkeğiyle yaşadım. ve ilk cinsel birlikteliğimde de yine bir itiraf.com erkeği başroldeydi. bu site cidden hayat okuluymuş be!

meali: sıradaki!!
itiraf:
az önce göğüs uçlarımı elektrik süpürgesiyle çektim. fantezi işte! şu an mosmor ve acıdan dokunamıyorum. allahım kimseyi sevgilisiz bırakma.
meali:
lan azdım lan anlayın artık. dikkatinizi çekmek daha daha ne saçmalıklar yapmam gerkiyo. itiraf com bana karı bullan allahsız.*
girlina; cinsiyet: kadın; yaş: 20; il: istanbul
kakamı yaparken orgazm oldum! bakalım daha neler göreceğiz bu hayatta.
meali: ben artık iflah olmam *
kırmızı_maça, Erkek , 22 , istanbul

Estetik
Sünnet olduğum gün, operasyondan çıkınca bekleme salonuna geçip babamın sünnetçiyle son konuşmalarını bitirmesini bekliyordum. Tam o sırada sünnetçi gelip, elbisemi kaldırdı ve son kez yapmış olduğu çalışmaya bakıp, "Mükemmel bir pipi olmuş." dedi. insanoğlunun yaptığı eserlerle gururlanmasında son nokta budur sanırım.

in turkish: bende bir yarrak var görsen inanmazsın.
MetalIsForever, Erkek , 23 , istanbul

Şizofren
Evet sonunda bu da oldu! Sevgilim şizofren olduğunu, hayalinde bir erkek canlandırdığını ve onu çok arzuladığını söyledi. Ben mi? Sevdiğim halde mecburen ayrıldım. Hayalinde de olsa başka birini arzuladığı için...

meali: biri bana ve moron sevgilime şizofreninin ne demek oldugunu anlatsın.
piriket, Erkek , 33 , istanbul

Rol yapıyor
Eğer birlikte olduğum kadın sevişirken inlemiyorsa rol yaptığını düşünüyorum. Bu kadar kendine güven biraz fazla galiba.

meali:şu ana kadar bir kadının elini bile tutmadım.