bugün

kel kafasına saç ektiren erkektir.
hiç doğal değil valla çok çirkin oluyorsunuz. kafanızda tas varmış gibi duruyor. kellik te güzel değil ama kel olmak , ektirme saçlı tas kafaya göre kat kat iyidir. bilginiz olsun.
(bkz: itici erkek yoktur boş cüzdan vardır)

şaka lan. valla.
(bkz: modeli)
10 esprisinden 9'u berbat olan, kendine bakmayan, abazan hareketler sergileyen ve tabiki parası olmayan erkektir.
benzini bitmiş laborcinisini iten erkektir.
dışarıdayken ağzında sakız cak cak diye çiğneyen erkek modelleri bana hep itici gelmiştir. birde kız dolu bir ortamda bacaklarına sonuna kadar ayıran erkek modelleri oldukça iticidir.

"kız arkadaşım izin vermiyor" havası atan gerzekler de vardır.

kendini bir bok zanneden erkek modellerini unutmamak gerekir. saat sorarsınız cevap vermez sanki sulanıyoruz adama.

ağzını yayarak konuşan erkek modelleri vardır birde.

bazıları bozuk türkçe konuşur ay çok iticidirler.

küfürlü konuşanları unutmamak gerekir.

kızların bıyığıyla sakalıyla ve memelerinin arasında 3 adet kıl olup bunlarla dalga geçen erkekler de çok iticidir.

kadın gibi davranan erkek tipi vardır birde.

pes oynayan erkekler vb hepsi buna dahildir.

çirkin olup kendini yakışıklı sanan tiplerdir çok iticidir çok.

bir de sigara içen erkekler vardır, bunlar da o gruba dahildir.

bakımsız erkekleri de unutmayalım. sözlükte gördüm birkaç tane hatta iyy yani.

oldu mu, kızlara bok atanlar?
"pes oynayan erkekler" olarak kategorize edildiğinde geriye sadece yılmaz morgül'ün falan kalmasına sebep olan model.
en itici kız tipini
'incici kız tipi' olarak saptayan sazan erkektir.
yanında kız arkadaşı varken başka kızları süzen, millete reislik taslayan kaba, ayı, burnu kaf dağında olan, yakışıklı olsa bile kişiliği bir bok etmeyen ve bu yüzden yakışıklılığınıda örten, duygudan insanlıktan mahrum, bakımsız elleri ve sarı dişleri olan erkeklerdiR he birde bir giyindiğini ertesi günde giyinen hergün farklı kızlarla göt göte olan erkeklerdir.
hiç yokken namus bekçiliğine soyunan....
kıro, görgüsüz, kız arkadaşının yanında paranın hesabını yapan, toplum içinde sevgilisinin içine düşecek derecede yılışık, aşırı ilgili senin için ölürüm diye gezinen modeller.
sonradan görme, küçük dağlar benim diyen zengin kıro, cimri , kovucu.
dar paça pantolon giyen, sakız çiğneyen, saçma sapan ince sakal bırakan erkeklerdir şüphesiz.
+ Koltuk altı kokan erkektir.
+ sakalı tam çıkmayan erkektir.
+ Geğiren erkektir.
+ Kulağını karıştıran erkektir.
+ Ayı gibi bağıran erkektir.
+ Vb. tiplerdir

Yukarda belirtilen erkek modeli mide bulandırıcıdır. Abazandır. Kızlara laf atarlar. iğrençtirler.
bakımsız ve kaba erkek modelidir.
sözlüklerde karılı-kızlı tanımlar giren, bel altı espriler yapmayı komikliğin zirvesi sanan, sözlüklerde abaza olup gerçek hayatta insan taklidi yapan erkeklerdir.
(bkz: leyla ile mecnun iskender)

her türlü aman dikkat.
standart bir tanımları yoktur. tamamen hisse dayalı bir durumdur. siz buna elektrik vs diyebilirsiniz. manyetik alanlarına girmenize gerekte yoktur aslında. aynı modellerin dişiside mevcuttur.
elde edemediği kız hakkında ileri geri konuşan. karaktersizin bayrak sallayanıdır aynı zamanda.
Kişiliksiz ya da kişiliği oturmamış erkek modelidir.
yılışık, saçma sapan konuşan tipler.
sürekli seni şöyle seviyorum şöyle hissediyorum gibi cümleler kuran erkektir. kız bi süre sonra bunalacak eğer seviyosa devam ettirecektir. bide bunların yavşamak için iki lafın arasına cinselliği sıkıştıran versiyonları vardır ki intihar sebebidir. o kadar çok karşılaştımki bu memlekette düzgün konuşan, aklı başında bi insan evladı kalmadı galiba diye düşünmeye başladım arkadaş. asexual oldum. bi gidin arkadaş ya bi gidin.
zorlamayla saçına başına yüzüne gözüne yarım yamalak bir şekil verip, en pahalısından giyinip cafede oturduğun yerin karşısına oturup gözlerini üzerine diken tiplerdir. bu sapık çocukları tacizin sadece elle olabileceğini ama gözle olanını makul gördüğünden olacakki, otobüste, durakta, bir mekanda sürekli etrafalrını keserler, gözlerine kestirdikleri kızı oturduğu sürece rahatsız ederler. neyin güveni bu anlam vermek mümkün değil. iticiden öte kro tipli erkek modeli diyebiliriz bunlara. ne mutlu mütevazi erkeklere.
(bkz: banyodan yeni çıkmış bülent ersoy)
kaşlarını alan erkekler. kesinlikle çok iticiler.