entry'ler (93)

thy ye getirilen grev yasağı

zengin zümreyi mağdur etmeye kimsenin hakkı yoktur. sırada mercedes çalışanları, golf topu toplayıcıları ve kalkan avcılarının grev yasakları vardır muhtemelen.

en kolpa yalanlar

gittikçe demokratikleşiyoruz..

ilk piramitleri kürtlerin inşa ettiği gerçeği

bakmayın şimdi kerpiç ev bile yapamadığımıza biz varya zamanında piramit bile yaptık!

kayseri sucuğu

sucuğun kralıdır..

afyon sucuğu

gıda bakanlığınca yapılan incelemeler sonucunda yenmeyecek türden olduğu tescillenen bir çok afyon menşeili ürünlerdendir.

felahiye

ilçe merkezi ve köyleri dahil yerli plakadan çok yabancı plakalı araçların fink attığı ilçe.

islami kominist

allahsız kapitalistten daha insani olacağı kesindir.

tecavüze uğrayan doğursun gerekirse devlet bakar

insani, vicdani ve ahlaki yoksunluğun göstergesidir bu ifadeler. nasıl bir anlayışla yönetildiğimizi görmeyenler,göremeyenlerin gözüne gözüne sokulası durumdur.

hastanelere din psikoloğu geliyor

+ iyi olacakmıyım doktor?
- allah bilir..
+ ama sizde doktorsunuz!
- ne doktoru! allah bilir dedim ya!

fethullah gülen hoca efendi hazretleri

30 yıldır ağlamaktadır.. o akıttığı göz yaşları yanacağı cehennem ateşini söndüremeyecektir. zira kadrolaşma ve iktidar hırsıyla çok insanın hakkını talan etmiştir.

eğitim bir sen

müdür, müdür yardımcısı vs.. olma hevesiyle yanıp tutuşan iktidar yalakaları tarafından doldurulmuş sendikamsıdır.

memur sen

sendikamsı dır..

behzat ç

fotoğraftaki şahıs ne savcı hanımın ne de şulenin tanıdığı biri değildir. amirimin babasıdır olsa olsa. ahanda şuraya yazıyorum.

diş ağrısı

11 gündür bana dünyayı zindan eden ağrıdır. 2 kutu antibiyotik bitirdim, apseyi bitiremedim. dolayısıyla ağrılarımı dindiremedim. ta ki iğneye başlayana kadar. kevgire dönmüş bir kalçam var. ama olsun ağrı falan kalmadıya...

babasını tahttan zorla indiren yavuz sultan selim

tarihçiler tarafından ittifakla kabul gören bu gerçeğin ısrarla inkarı tuhaftır. taht için uzun yıllar beklemiş, babasıyla savaşın eşiğine gelmiştir. 8 yıl iktidar sürmüştür. baba bedduası aldığı yolundaki söylentiler ne derece doğrudur tartışılır. lakin anadolu halkının beddualarını aldığı su götürmezdir.

kadın vücudunun en çirkin yeri

(bkz: vagina)

okan bayülgen in erzurumlu olduğunu açıklaması

sahip olduğu zenginliğe bakılacak olursa kayserililiği su götürmez.

isteksiz gelin

sevdiğine yar olamamıştır.

sol şeritte yirmiyle giden bayan sürücü

bu sürücü modelinden aynı anda sağ şeritte de var ise durum daha vahimdir.

nefret edilen isimler

kız:nagehan , erkek: rasim