bugün

halk arasında ereksiyon hakimiyetini kaybetmek diye de bilinir.
(bkz: istenmeyen ereksiyon/#3809949)
istenmeyen penisin, istenmediği yetmezmiş gibi sertleşmesi durumudur. ruhen erkekliği kalmamış insanın vücudunun verdiği tepkidir. aslında kanında hala az da olsa erkeklik taşımaktadır, ama bir kere ibnelik işlemiş adamın içine. daha da ondan hayır gelmez.
bir de şöyle bir şey var:
(bkz: penisin istem dışı sertleşmesi)

hatta bir de şöyle bir rütin var:
(bkz: sabah ereksiyonu)

bir de duştan çıkan behlülün çüküyle daşşağıyla ilgili bir şeyler vardı, ama onu arayıp bulamayacağım hiç. merak eden kendi aratsın. zaten onun konumuzla da alakası yok.

"hay amına koyum, gene mi lan?" editi: yahu ben bu başlığa yazarken, "istenmeyen penis sertleşmesi" idi başlık. ne yapsak bok oluyor be sözlük. çoluğu çocuğu yazar edip, sözlüğü helaya çeviriyorsun; bizim bokumuz da ortada kalıyor.
(bkz: muhalif penis)
(bkz: başkaldırı)
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
en çok da lazım olduğu zaman sertleşmezse koyar bu eylem.
gereksiz anlarda sertleşip, istendiği zaman sertleşmekte zorluk çeken penisin, insanın içinde kesilip atılması fikrini uyandıran durumdur.
yalnız olduğum her an mışıl mışıl uyur. tam insanlar gelir kalkmamız gerekir beyefendi benden önce kalkar o kalkınca tabiki bana oturmak kalkar.
sen istemesen de penis istiyor belki.
yaşlıların hasretle andıkları durumdur.
kalkmış penisin davası olmaz.
(bkz: asi ruhlu penis)
genellikle toplu taşıma araçlarında vuku bulur.
istem içi sertleşmemesi durumu hasıl olduğunda değerlendirilemiş sertleşmelere hayıflanılan durum.

bkz: çküm kalkmıyo.
lisede hoca tahtaya kalk demeden biraz önce gerçekleşmiş olay. sonra yeni nesil neden kambur diye soruyorlar.
(bkz: priapism)
şu anda yaşıyorum. arkadaşlarla oturuyoruz milletin sevgilisi falan var. benimki bana dikleniyo. kalkamıyorum masadan da.
vurdurun, geçer.