bugün

esuma ve calyx çaylak olduğu halde, halen daha bir şekil sataşma konusu çıkartılan zirvedir. abi beğenmezseniz gelmezsiniz.

edit: ikisi de birbirinden iyi hatunlardır. düzenliyorlar bari saygı duyun!
tanım denemelı entry: zırveye gelmeyenın bıtlenecegının sanıldıgı zırvedır...

bostancı en uygunudur zırve alanı ıcın... denız var, mehtap var, martılar var, senı soruyorlar (gozyasları var tam burada) aglıyorum..
beyniolmayankafa da gelsin zirvesi. tadı çıkmaz be hocu.
katılmayacağım zirve...
kafada şmididen sirke oluşumlarıyla bitlenmeye başladığım zirve olacak. bir keskin şampuan bu işi çözer. nöbetçi bit kıran ekipleri zirveye gelenler için hazır olacakmış. baş parmak tırnaklarını şimdiden uzatmışlar. *
bitlendiğim vakit zirveyi düzenleyenleri ziyaret edeceğim zirve sonu.
eczacıbaşı sponsorluğunda gerçekleşecek zirvedir.
isigim sana asigim'in sürekli birilerini davet ettiği zirve. lan yoksa bu zirvenin yapılacağı mekanın sahibi mi diye bitler kafamı kemirmiyo değil ha.
sol tarafa gelince uyuz olan bünyeleri uyuz etmek için hakkında boş beleş entari kastırabilitemi sergilediğim zirve.
(bkz: noluyo lan)
tatil modunda olan yazarların, haberdar edilip katılımının sağlandığı zirve.

edit: mekan ismi bu hafta söylenecektir.
(bkz: bostancı)*
nerede olursa olsun ama bir yer belirlensin, zirvesi. bilinmezlikler çok can sıkıcıdır ve gideceğim yolu bilmemek, biraz rahatsızlık veriyor.
calyx taksim seçeneği üzerinde duruyor. Çaylaklığı biter bitmez hepimizi aydınlatacaktır.
calyx ile, taksimde bir mekanı, tamamen sözlük yazarları için kapatma çalışmalarına başladık.
ama ben taksıme gelemem kı. cok uzakkı. ızın vermezler annemler bana hafta sonu o tarafa gecmeme..
(bkz: taksim de ise size iyi eğlenceler)
(bkz: hıh)
bitlenmek istemediğim fakat katılamayacağım zirve.
hayat beceriksiz bana asıldı ozelden o yuzden o gıdecekse korktum gıtmıcem..
yer olarak taksim kesinleşmiş zirvedir.

edit: mekan ismi duyurulacaktır.
(bkz: cok uzak lan)
mekanda küçük beyoğlu olsa tadından yenmeyecek zirvedir.
mayıs ayında yapılacak tekrarına katılacağım zirvedir.
Evet gençler, mayısta istanbuldayım, şimdiden başlayın hazırlıklara.
adana lardan katılmayı planladııgım için mekanın sikko kadar önemi olmayan ve mumkunse tekila içilebilmesi rica olunan zirve. havaş yakınlarından geçsin yeter.lakin başlangıç ve resmi bitiş saati önem arz eder. gece 23.35 temi gelicez, 19.45 temi uçağa bincez, ertesi güne mi sarkacak ona göre bilet rezervettirelim.
taksimde yapılmasına karar verilen zirve. mekana sadece sözlük yazarlarının alınıp, diğer müşterilere kapatılmasına uğraşıyorum ki rahat edelim.
zive mekanı belirlendi.

taksim road house.

çiçekçilerin 20 m aşağısı.

mekana sadece sözlük yazarları alınacak. tabii yanınızda arkadaşlarınız gelirse onları da içeri sokabilirsiniz.

müzik isteğe göre çalınacak. ilk etapta, sohbete elverişli, fazla yüksek olmayan bir ses düşünüyoruz.

uzun bir masa koyulacak herkes aynı masada oturacak.

giriş ücreti alınmayacaktır.

bira : 7 tl

votka : 10 tl