bugün

Her şey.
Nefret ediyorum bu şehirden.
izmir e taşınacağım günün hayallerini kuruyorum resmen.

24 yıldır çürüdüm ist da.
içindekiler.
(bkz: trafik)
anadolu yakasında yaşamak. Karşıda oturup da trafik dışında bir sebep söyleyenler haksızlık ediyor istanbul'a.
Kalabalık
Trafik
Kültür karmaşası
Her an taciz edilme ,kapkaç mağduru olma potansiyeli
Ve sürekli bir yerlere geç kalma stresi.

Bir hengame içinde yaşanır istanbulda hayat.Yorar,yıpratır...

Ama ben bunlara rağmen Istanbul'u terk edemiyorum.Ne onunla ne onsuz...
Tek sebebi var o da muhtemelen paris veya amsterdamda yaşamak. Gelin kodumun ankarasında yaşayın bakın ne oluyor gezecek sahil yok kafeden başka aktivite yok adam gibi bütçeye uygun ve sağlıklı ocakbaşı yok öz urfa mı ne halt bi yer vardı 20 tl bi dürümdü lan tadı da bok gibiydi. Bi de aspava var overrated tabi. Ulan bi de kuru soğuk var hani bi yağmur yağsa ıslansak ya da kar yağsa tamam sadece kuru ve soğuk. Hadi trafik çilesi olmasa diyosun bir dinozor yetiştiricisi sağolsun tüm trafik kızılaya bağlanmak zorundaymış gibi planlamış şehri istanbuldan beter trafik var. Araba sürüyorum önüme kırmayan makas atmayan şerefsiz yok ki bi de istanbuldaki gibi kenara çekip dövme hakkın da yok milletvekili oğlu bakan kızı falan çıkıyor hayatımın aşkı şu şehirde olmasa allah şahit bir dakika durmam yatay geçişimi verdiririm.
Hayvan ahırı haline gelmesi.
aksam 6da zincirlikuyu metrobus duragi..
kocaman bir köy !
işte tam aradığım an, lütfen hepiniz böyle çıldırın, kafayı yiyin, bunalın ve taşınıp gidin mümkünse 10 15 milyon insan için temenni ediyorum bunu.

bir göç başlasa mükemmel olur.
Hayal kırıklığına uğradığım şehir. insanlara güvenimi yitirdiğim şehir istanbul. Hem de bir kişiye bile kalmamıştı güvenim, tek bir kişiye bile. Gidecek yerimin kalmadığı yalnızlığımı yüzüme vuran şehir. Aşık olduğum, çok deli sevdiğim ve tabiki terkedildiğim şehir. Aslında nefret ediyor muyum emin değilim, çünkü bunları ben yaşadım ve nereye gidersem gideyim yaşadıklarım benimle beraber gelecekler. Şu sıralar yepyeni bir başlangıç yapmaya uğraşırken arkamda bırakmak istediğim şehir...