bugün

entry'ler (27)

en yakındaki kitabın yazarı

sinan meydan. Panzehir tam bir anti kadir popcornoğlu yapıtı.

okuması en zor üniversite bölümü

bilgisayar mühendisliği açık ve net.
Elektrik elektronik mühendisi olarak diyorum ki sabah akşam ödev yapmaktan sınavlara kasamayan insanlar bilgisayarcılar.

üniversiteye gidince rahatlarsın

lisede 90 dan aşağı notum yok lysde de ilk 500 e girdim ama kodumun üniversitesinde 5 sayfa çözüm yazıp 48 e razı geliyorum. O yüzden yemeyin bunları. Ha gidip ortalama bir yerde ucuz bi bölüm okuyup geçsem yeter ortalama kasmama gerek yok diyosanız tamam o zaman nispeten kolay olur işiniz.

ekpe udoh

öldürmeyeceğini bilsem gel böğrüme sapla derim.4 kollu olmasının yanında 3 bacaklı reis.

sözlük erkeklerinin boyları

her incici gibi 180 den uzunum. Şaka maka 188 im yalan söyleyeni ekpe udoh öpsün.

sözlük kızları sözlükten uçurulsun

süleyman zall demirel der ki:Kızları uçuralım da bizi mi s...ler

bir kitaba 25 tl veren insan

mühendislik fakültesinde kitabın fotokopisine 30 lira veriyonuz gerçeği 100 lira.

portakalın limon karşısında ezik bir meyve olması

portakalın otomatiğini kübrik değil anthony burgess yaptı kübrik çekti sadece.

atatürk ün harf devrimi yapmasının sebepleri

sinan meydan sayfalarca anlatmış zibilyon tane kaynaktan alıntı yapmış ama hala çemir çemir çemkirenler var. Niyet bozuk niyet.

7deliklitokmak

Adam gibi adamdı çüğü rekorunun sahibi anancıların kralı şaka şaka hıyarın tekiydi burda da silmişler ahahaha. Bir keresinde hiç unutmam sormuştum buna niye sana sövüyolar diye o da çünkü analarını s..tim demişti.

yaşlanan anne babayı huzurevine atmak

şu koşullarda yapmayacağım ama bazı insanların cidden yapmak zorunda olduğu eylem. Eğer bakacak durumunuz yoksa ve bıraktıktan sonra süreli ziyaret edip takip ederseniz ayıplanmaması gereken eylem.

itshafu

Bu başlık nasıl açılmaz. Neyse bu ablamız 25 yaşında amerikada yaşayan japon kökenli ve dünyadaki en iyi kadın gamer. 2008 de MLG Dallas Mlg Orlando ve Na Blizzard regionalsı kazanarak yeryüzündeki en iyi WoW oyuncularından biri olduğunu göstermiştir. Aynı zamanda Heartthstone ve Diablo 3 profesyonel oyuncusu. Abla o kadar yetenekli ki lole başladıktan sonra 1 ay geçmeden dia olmuş. Dia lan ben bronzdan çıkmak için 2 sene uğraştım ahaha. Ya ama en kötüsü şu ki bu abla bu kadar iyi gidiyoken eski erkek arkadaşı mıdır ne şerefsizdir bunun çıplak resimlerini yayınlamış. Artık daha çok yayıncılığa odaklanıyor. Son bi not hafu japonca yarı japonlara deniyor galiba.

enes batur

Nightblue3 ten daha çok abonesinin olması tamamen haksızlıktır.

istanbul dan nefret etmek için sebepler

Tek sebebi var o da muhtemelen paris veya amsterdamda yaşamak. Gelin kodumun ankarasında yaşayın bakın ne oluyor gezecek sahil yok kafeden başka aktivite yok adam gibi bütçeye uygun ve sağlıklı ocakbaşı yok öz urfa mı ne halt bi yer vardı 20 tl bi dürümdü lan tadı da bok gibiydi. Bi de aspava var overrated tabi. Ulan bi de kuru soğuk var hani bi yağmur yağsa ıslansak ya da kar yağsa tamam sadece kuru ve soğuk. Hadi trafik çilesi olmasa diyosun bir dinozor yetiştiricisi sağolsun tüm trafik kızılaya bağlanmak zorundaymış gibi planlamış şehri istanbuldan beter trafik var. Araba sürüyorum önüme kırmayan makas atmayan şerefsiz yok ki bi de istanbuldaki gibi kenara çekip dövme hakkın da yok milletvekili oğlu bakan kızı falan çıkıyor hayatımın aşkı şu şehirde olmasa allah şahit bir dakika durmam yatay geçişimi verdiririm.

akp giderse eğer cuma namazı bile kıldırmazlar

bu inanç insanların beynine nüfuz etmişse ilk sorumlusu malum parti ikincisi zamanında necmettin erbakan hocanın önünü kesen üniversitelerde anadoludan gelme kesimi akademisyenliğe kabul etmeyen dini inançlarla cehalet testi yapmaya soyunan sözümona laik ve elit aslında malum partililerden çok farkı olmayan lanet insan topluluğudur.

müzik haramdır

allahın haram kılmadığını haram kılmak da baya günah bu arada.

te ma etmaje

nedense bu şarkı çalarken elimde keleşle toyota pikap kasasındaymışım gibi hissediyorum.

15 temmuzda yazarlar nerede ne yapıyordu

proje üstünde çalışıyordum şehri terk etmemle sonuçlandı iş.

inci sözlük ten uludağ sözlük e geçme sorunu

@2 odtü elektrik elektronik öğrencisiyim ne endüstri mesleği.

170 cm den kısa sözlük kızları

188 im gel kapışak .s