bugün

Adamlar freni patlamış kamyon gibi her önüne çıkanı altına alıyor. Filistin'i yerle bir etmesi bir yana. Arada bir Lübnan'ı arada bir iran'ı hoplatıyor.

israil ordusu Şam'daki iran konsolosluğunu havaya uçurmuş. 2 tanesi general olmak üzere 7 kişiyi imha etmiş.

https://www.ntv.com.tr/ga...du,Ya28xnG4UkSTEr6Oz9Zo7Q
Arkasında hem amerika hem ingiltere olan bir terör ordusu her türlü eylemde bulunabilir. Adamlar uluslararası hukuku ezdi attı, kimse de itiraz etmedi ya da edemedi.
ADAMLAR atom bombası atsa ölenler arasında hıristiyan yoksa kimsenin sesi çıkmaz. haliyle her istediğini yapıyorlar. zaten kendileri dışındaki kimseyi insan olarak görmez yahudiler. diğer canlılar yahudilere hizmet etmek için yaratılmıştır onların inancına göre.
Yeryüzünden silinmesi gereken bir ırk tabi siyonist olanları.
israilin de abede gibi ortadoğuyu karıştıran, kürt terör örgütlerini destekleyen eli kanlı bir emperyalist güç olduğunu bilirim söylerim fakat ordusunun bazı psikopatlıklarını seviyorum..
israil yok edilmedikçe ya da orta doğudan sürülmedikçe bu bölge asla düzelmez. Antimilitarist, hümanist, dünya vatandaşı bir birey bile bu saçmalığın son bulması için bu görüşü savunabilir artık.
Abd ipnelerinin tuzu kuru. israil halkına zamanında dememiş ki "bizde torpak çok nasılsa, gelin size amerika'dan bir eyalet verelim bizim için çalışın siz de kazanın biz de. Dünyanın en yoğun nüfusuna sahip bölgesine bunları yerleştirmiş. Böylelikle bölgedeki egemenliğini artırıp, milleti birbirine kırdıryor ve sürekli yangını da körüklüyor. israil de sanıyor ki emerika bizim dostumuz. Çıkar ilişkisi olmasa birbirlerine bir kere dönüp de bakmazlar orospu çocukları.
Taşak var aq.

Normal şartlarda sınırdan bize ateş açılınca aynısını yapmamız lazım.

Caydırıcılık işte budur.

Bir daha sana sapanla bile taş atamazlar.
yahudiler öldürülen vatandaşlarının öcünü çatır çatır alıyor işte. her devleti bizimki sanmayın. israil çok güçlü bir devlet. adamlar istediklerini tereddütsüz yapabiliyorlar. filistin'i dümdüz etmeleri, türkiye'nin pkk'ya harekat düzenlemesi ile aynı şey. hamas'ın teröristlerine çiçek uzatacak halleri yoktu ya.
Yapsınlar bakalım.. beşiktaş kadar bir toprak için adlarını soykırımcıya çıkarsınlar.. arkasında amerika, ingiltere ve çok komik bir biçimde almanya (!) varken yaparlar da, arkasında bu kadar adam olana da erkek aleminde ne derler, o da bellidir..

El bilmem nesiyle gerdeğe giren güvey değil, gelin olur.. yarın rüzgar tersine döner de, arkasındakiler giderse tamamı çöl olan g.t kadar memlekette, toplama 8 milyon nüfusla, ortadoğu gibi bir cehennemde hiç dostları yokken ne yapabilirler, merak ediyorum..

Siyaseten dost edinmek, evlat sahibi olmaya benzer.. zordur, başlarda gereksiz ve hatta mantıksız görünür, özgürlüğün kısıtlanıyor gibi algılarsın.. ama ilerlerde bir zamanda, kıymetini de anlarsın..

Rüzgar biraz tersine dönse, türkiye hakikaten yiyecekten suya, iğneden ipliğe israil ihracatını yasaklasalar “bile”, amerika’nım gönderdiği bombaları en fazla g.tlerine sokarlar…

Bakma, türkiye biraz abd ile arayı yumuşattı, belki uluslararası koalisyon kapsamında asker çıkarır, belki doğu akdeniz hidrokarbon yataklarında daha güzel bir paylaşım alır falan da, bir şey demiyorum.. ben neticede ülke menfaatine bakarım.. ama gözün gördüğü, kulağın duyduğu bir şey de var ki, israil uzun vadede hayatının hatasını yapmıştır, bunun geri dönüşü falan da olmaz..
Kendi yarattiği canavari etkisiz hale getirirken aptal halkida ezen devlettir.ki halk akilli olsaydi bu teröristlere destek vermezdi.
halklar bir geleyana gelse de dosyaları ifşa olur korkusu ile hareket edemeyen liderleri bi linçlese, ardından israiloğulları denen korkak tavuklara saldırsa falan.
Düşman devleti ordusunun iki yüksek generalini cephede vurmuştur. Çılgınlık yoktur. Gayet normaldir.

Suriye ile savaş halinde. Suriyefen ülkesine roket füze atışları oluyor.

iran devleti devrim muhafızları resmen Suriye'de savaşa dahil. iran silah füze sağlıyor. iranlı komutanlar bu saldırıları yönetiyorlar. Büyükelçilik olunca vuralamıyor muymuş?
Arzı mevud için şartların olgunlaştığını düşünüyor olabilirler.
Yenilecekler ve cehenneme sürülecekler....
güncel Önemli Başlıklar