1. 1.
  ne olduğu anlaşılmayan adam.gerçekten kpss mağdurları için mi uğraşıyor yoksa derdi başka bir şey mi ben hala anlamadım!sadece bu adam iptal diye bağırıyor diğer hakkıyla puan alanları hiç düşünmüyor.herkes istiyor ki kopyacılar bulunsun yeniden sıralama yapılsın neden bu yolda demeçler vermiyor anlamıyorum.
  -1 ... ucretli kole
 2. 2.
  türk eğitim-sen genel başkanı.
  genel başkanım.
  ... bilgece
 3. 3.
  şu günlerde, ataması yapılmayan ve kadroları seçim uğruna harcanan 2011 kpss'ye girmiş öğretmenlerin en büyük desteği.. sağ olsun, var olsun...
  diğer sendikalar uyusun hala...
  2 ... akaret
 4. 4.
  kamu-sen genel başkanı.
  1 ... recomax
 5. 5.
  süper olmasa da çalışan, uğraşan tek eğitim sendikası olan türk eğitim-sen in genel başkanıdır.
  ... he man in abisi cetin
 6. 6.
  ismail koncuk
  ... recomax
 7. 7.
  bu adam benim ingilizce öğretmenimdi lisede. sonradan kulvar değiştirdi mhp'den aday oldu, sonra bir duyduk türk eğitim-sen başkanı olmuş. aktif bir adam. ama aklımda kalan en net olay sınıfta kendisinden yediğimiz sıra dayağıydı. enteresan bir deneyimdi aslında, şimdi hatırlamıyorum ama bir anda bir şeyler yanlış gitmeye başladı ve ''kalkın lan ayağa'' dedi, herkes ayağa kalktı. sırayla tokat attı herkese. çok çılgındı. iki değil tek tokat. şimdi gülerek hatırlıyorum ama o an bambaşkaydı tabi.
  ... sekerli kar
 8. 8.
  ismail koncuk
  ... recomax
 9. 9.
  ülkücülüğün mhp' nin tekelinde olduğunu bugün bize göstermiş kişi. sayın genel başkanım allah' tan hiçbir zaman iyi' sini istemedik. rabbim hayırlısını nasip etsin.
  ... lider teskilat doktrin
 10. 10.
  türk ile başlayan sendikaların kime ait olduğunu bilmiyordu sanırım ki siyaset yapamam demişti. seçimi kaybedip ilk soluğu iyi parti de aldi, bugün de mükafatını verdiler. iyi ki gittin.
  ... lider teskilat doktrin