bugün

aziz yıldırım taklidi on numaradır.
Antideprasını Nihat Doğan'dan daha nihat seslendirmiş.
çok yetenekli bir taklitçi.
türkiye'nin en iyi taklit yapan insanı. diğerleri destur çeksin.

özellikle çelik ve erman toroğlu taklitleri değil sesi tipine geçiyor resmen, bu başka bir şey.

on numara adamdır.
komedyenmiş.

sol frame'de görünce yeni bir kolonya markası zannettim.
reelde tanıdığım mütiş insan örneği.
Sabit kanca denen karakteriyle cidden güldürmeyen, gülenin de akıl sağlığının normal olmadığını düşündüren isim.
Atılan iftiralar yüzünden öldü, kaf dağı olsa dayanmazdı.
sabit kanca karakteri iyiydi fakat filmler tutmadı galiba. ilk filme gitmiştim.
Ortalıktan kayboldu sanki.
görsel

kemal sunal,abdurrahman palay,adnan oktar,haluk levent,atilla taş,çelik,murat kekilli,orhan gencebay,gökhan özen,kıraç,nihat doğan,ragga oktay,ilker yasin,kaan kural gibi ünlülerin seslerini çok iyi taklit ediyor.
(bkz: ismail bir tuhaf adamdır)
(bkz: ismail sen misin).
Neredeyse çoğu ünlünün taklidini yapan yetenekli bir insandır.Bir videosunda bilmem kaç dakikada 25 taklit falan yapıyordu.

En çokta inek şaban ve halil sezainin taklidi benzemiş.
ben bu adamın yavuz'un minübüsü dönemindeki maç anlatımlarına yarılırdım. gerçekten de muazzam bir taklit yeteneği var. ancak iyi bir komedyen değil maalesef.
Komed olmayan komikmen.
komik olmayan komedyen.
komedyen döküntüsü. sabit kancası var dahası yok.
merhaba sevgili seray severler..
taklit konusunda türkiye'nin en iyisi. ercan akışık falan halt yemiş ismail baki'nin yanında.
Sürekli gergin ruh halinde olduğuna inandığım yazardır kendisi. Bu yüzden iyi espri yapsa bile komik olamıyor.
itici bir komedyenimsidir.
Üstelik hiçte komik değildir.
Eyup sabri tuncer melodisini aklima getiriyor.
yaptığı program yayından mı kaldırıydı ne olduysa ekranlarda epeyce göremedik sonra da survivor'da çıktı karşımıza oysa ki adnan hoca taklidi pek hoştu zamanında.

http://alkislarlayasiyoru...cerin-adnan-oktar-taklidi
survivor adasındaki en sevimsiz isimlerden biriydi, gitti, iyi de oldu. ismailin gitmesiyle adada depresyona giren ahmet dursun güç kaybederken dominiğin yüzyıldır örneğine rastlamadığı yavşak adam tolga otoritesini arttırmıştır. bir diğer sevimsiz için (bkz: survivor sahra)
güncel Önemli Başlıklar