1. 1.
  uludağ sözlük ve diğer sözlüklerde de bolca görülen, insanların dini değerlerine, kutsallarına, hiç ama hiç umursamadan dil uzatıp sonra da kendilerinin inanmama özgürlüklerinden dem vurarak, bir de yüzsüzce saygı bekleyenlerde görülen durum.

  şimdi bu klavye ateistleri; hz. ünvanının nerden alındığından tutun da, hz. peygamberin 9 yaşındaki çocuklar nikah kıymasına kadar her şeyi dillerine dolarlar. sanki islamiyet hakkında bilgileri varmış gibi gelip burda ahkam keserler, ateizm sitelerinde gezinirken, diğer sekmelerinde de porno sitesi açık halde ders verirler bizlere.

  şimdi çıkmış insan müsveddesi, pedofili deyince aklımıza hangi din geliyor diye soruyor o nohut kadar beyniyle. sonra da buna neden tepki göstermiyor diye yine o engin bilgileriyle sorguluyor müslümanları.

  lan islamiyet hakkında ne biliyorsun, hz. muhammed'in hayatına ne kadar hakimsin de gelip burda zehir kusuyorsun a karaktersiz herif, a şerefsiz köpek. madem çok entelektüelsin, madem çok havalısın, bilgilisin, o halde burda yazdıklarını söylesene istanbul'un göbeğinde.

  amk şerefsizleri sizi, geçmişsiniz ekran karşısına, almışsınız çekirdeklerinizi de, insanların değerlerine hakaret ediyorsunuz. sizin de, yapacağınız trollüğün de...

  amk mallarına bak hele koyun yaptılar, dindoş yaptılar beni. lan sığırlar, siz önce insanları yaftalamamayı öğrenin şebekler sizi. bunları yazan herkes dindar mı oluyor da havlıyorsunuz lan siz.

  edit: bunları yazan herkese erdoğan aşığı diyecek kadar bonzai müptelalarına diyecek sözüm yok. hele hele, islamiyete, hz.muhammed'e edilen hakaretleri görmeyip, onlara hiç değinmeyip benim yazdıklarıma takanlara kaba nahiyemle gülüyorum.
  26 -8 ... ne buyurdugunu unutan zerdust
 2. 2.
  ateistlerin islamiyetle işi olmaz o topitoşlukları ateist ayağına yatmış dindoşlar yapar.

  (bkz: tayyip in cambaza bak ayakları)
  -4 ... bihter harungil
 3. 3.
  yazarken bile koyun olduğunu belirten yazar beyanı .
  -5 ... hayalleri vardi babayi aldi
 4. 4.
  Ulan bu insanlar gerçekten var. Hatta hümanist maskelerinin zarar gormiyecegini bilseler müslümanları sürelim diyecekler.
  Not:deistim (ve toplum baskısı cekmeyim diye cevreme söylemedim bu da bir gerçek.)
  Yinede bana saygı gösterilmemesi nasıl hoşuma gitmiyorsa başkalarının da öyle gitmiyor. Bu asla doğru bir davranış değildir.
  Edit:
  Alıntıdır.
  sayın müslimler yapar mı?
  Müslümanlardan bu şekilde bahsetmek bile saygısızlıktır. Aynı zihniyet benim görüşlerimi ne şiş yansın ne kebap diyerek tiye alıyor.
  4 ... ateisttanri
 5. 5.
  ateistlere kimse burda küfür etmiyor ya ondandır, başlık olarak değil entry olarak bile sövenler var, eğer islamda pedofili diye bir durum varsa bunun tartışmaya açılması hakaret değildir, herkes tartışabilir bunu aykırı görüşleri dile getirebilir. bu saygısılık değildir.
  1 -1 ... ykolmak
 6. 6.
  ateistliğin islama dil uzatmayla alakası yoktur. "islamiyete dil uzatma" kalıbı bile aptalcadır. hiçbir ateist rastgele hiçbir değere küfretmez, aşağılamaz. sayın müslimler yapar mı? evet.
  2 -2 ... navavaner
 7. 7.
  islamdan bana me ? pidofilmidir nedir ondanda ?
  -2 ... bihter harungil
 8. 8.
  var olan yanlışlığa dikkat çekmek üzere yapılıyorsa salt küfür ve kin kusmuyorsa normal olandır. senin kutsal kitabın bize aşağılık maymunlar, pislikler,eşek,domuz,yaban eşeği,beyinsiz,aşağılık,soysuz diyecek. bizde vay efendim hz. muhammed şöyle iyiydi böyle iyiydi mi diyeceğiz. http://inciswf.com/1294166617.swf
  1 -2 ... qwertmisin
 9. 9.
  çocukken kerhaneye annesine yemek götürmek için çok sık gitmiş kişilerin ateistlere saydırmasıdır.
  1 -4 ... system error
 10. 10.
  çok yanlış yapıyorlar. futbola dil uzatmaları lazım.
  -1 ... tembel adam