bugün

http://www.gonuldensevenler.com/ gibi örneği olan müslüman yonjası olarak adlandırılabilecek sitelerdir.
modern görücü usulüdür.
gönüldensevenler diye bir site oluyor bu siteler.

süper bir site lan, ne güzel düşünmüş düşünen yani.

şimdi hemen üye oluyorum, ordan birini bulacam kendime, evlenecem onunla, çoluk çocuk filan, haccada gideriz ne güzel. kurban bayramlarında deveye, öküze, camışa gireriz beraber. mutlu oluruz yani.

tekrardan* *

ana! hemen eksilemiş ipneler. ulan evlencez diyoz amına koyım.
dakka bir bug bir sitesi. aramalardaki kriterler hiç bir sonuç vermeyince beyaz ekran veriyor. uğraşılsa hacklenmesi fazla zaman almaz.
telefonun zamanlayıcısını ayarlayarak namazda secde halindeyken çekilebilecek alternatif resimlerle şenlenecek profiller barındırır.
kendini islami sözcüğü ile tanımlayanları hedef alan bir sitedir. buluş harika ama oradan mutluluk umanlar için aynı şeyleri söylemek güç.
herhangi bir arkadaslik sitesinden farkli hicbir yani bulunmayan bir site.
(bkz: pezevenklik siteleri)
(bkz: islambook)
Sözlüğün sayfasının sağ tarafında reklamını görünce dumur olduğum site.Lütfen bu bir halüsinasyon olsun.
nurcu eş mi arıyorsunuz sorusunu sözlük sayfasının sağ tarafında görmemle dikkatimi çeken, islami çöpçatan oluşumu*...

- nurcu eş mi arıyorsunuz?
+ evet abi, siz mi satıyorsunuz?

(bkz: pezevenkliğe islami kılıf uydurmak)
herşeyde islamı kullanan kişilerin pezevenklik işine de islam sözcüğünü sokmaları sonucu oluşan sitelerdir.
an itibari ile uludağ sözlük de de reklamını gördüğüm siteninde içinde bulunduğu internet siteleridir.
(bkz: külliyen yalan)
ilişki türü seçeneklerinde;
''ayşe ile osman artık imam nikahlı olarak kayıtlı'' diye bir ibare bulunması muhtemeldir.
(bkz: habibimol com)
göz zinasından uzak olması açısından önemli olduğunu , türk halkını aldatıcı arkadaşlık sitelerinden ve ahlaksız internet sitelerinden kurtarmak amacı ile açtıklarını belirttikleri , bu açıklamalara çoğu insanın güldüğü bir vicdan rahatlatma siteleridir.
http://www.islamievlilik.com/
muhtemelen bu siteden evlendiğiniz kişiyi sitedeki "boş ol" butonuna üç kere tıklayarak boşayabiliyorsunuzdur.
kim kime dum duma sitelerinde bir çığırdır kendileri.
"helal eş" kavramını zihinlere yerleştiren zamazingolar.
(bkz: islami evlilik ne acaba)

tanım olayı: ötekileştirme amacı taşıyan tuhaf siteler.

şimdi ben de nihat doğan gibi ötekileştirme lafını kullandım ya birazdan asabileşirim.
görücü usülünün teknolojiye uyarlanmış hali.
(bkz: bir karı da ben istiyorum)*
evde kalmış kızlar tarafından rağbet gören sitedir. kendimden biliyorum.
islami evliliğe aracı olma sevabı yanında üyelik ve reklam parası kazanan sitelerdir.
Gercekten boyle sitelerden tanisip evlenenler var mi merak ediyorum. Saka gibi geliyor yahu.