bugün

Ya yok Boyle bisey insan degiller yani, onlari gorunce insan bizimkilere sumugunu atasi gelmiyo. Bugun gordum yuzde yuz Emin degilim ama ukraynali polonyali rus vs. Degildi ..Gozum ayirt ediyo kismet.
Ortalama olarak 1.70-1.75 civarı boyları, renkli gözleri ve yetiştikleri soğuk iklimden ötürü güzel olan ciltleriyle türk kızlarını ezerler.
Fakat pembe ten ve sarı kaş kirpikli olduklarından gözleri çipil çipil görünür, bir akdeniz kızları değildirler bu yüzden.
Çoğunun yüzü ve fiziği fazlasıyla güzeldir. Huyu falan da iyidir. Mutlu ülkelerde yaşadıkları için.
at gibi olurlar.

at gibi olmalarının yanında bizim yerli malı kızlar gibi kezban değillerdir. maharetli olurlar.
iskandinav masallarıyla büyümüşlerdir. devlerin, trollerin, sihirli değirmenlerin, gümüş tavşanların, görünmez insanların başından geçenleri heyecanla dinlemişlerdir.
türk erkekleri için neden bu kadar anlam ifade ettiklerini anlayamadığım kızlardır.

ben de erkeğim, bana niye hiç çekici gelmiyorlar?

akdeniz kadını gibisi var mı?

güzel kadınlar italyadan, ispanyadan, yunanistandan, türkiyeden çıkar bence.
muhteşem olduklarına katılıyorum ama dünyada lezbiyen oranı en yüksek kadınlar olduğunu okumuştum. kendi aralarındada birbirlerini muhteşem buluyorlar galiba.
dünya üzerindeki en muhteşem canlılardır.
(bkz: tanrıça)
sarışın, uzun ve genellikle zayıf olurlar.
ortalama olarak bakarsak 1.75 civarı boyları, renkli gözleri ve yetiştikleri soğuk iklimden ötürü daha güzel olan ciltleriyle türk güzellik standartlarının üzerindedirler. fakat bu dünyanın en güzel popülasyonu anlamına gelmez zira açık renk kaş kirpikleri ile soğuk ve pembe tenlilerinin çok oluşundan ötürü biraz çiğ duruyorlar.
bir de isveçlilerin, norveçlilerden güzel oldukları söylenebilir.
kare suratlı, dar kalçalı çirkin kızlardır.
ilik gibidir.
Sarışın, mavi gözlü, Burun yapıları genel olarak kalkık olan olan kızlardır.
aynen, hepsinin böyle olduğu yanılgısına düşmek, bir yabancının gözü ile türkiyede bütün kızların fahriye evcen gibi olduğu yanılgısı ile aynıdır. iskandinav kızların çoğu gözü, burnu olan patatesler ama güzeli de gerçek olamaz dedirtecek cinsten, o ayrı.
Bunlar din kursa inanılır amk.
hayatında asla ulaşamayacak, canlı canlı bile göremeyecek ve sonunda da aşağıladığı türk kızları ile evlenecek olan yazarların girdiği entrylere konu olan kızlardır.
hiç cirkinine rastlamadıgım ırk
hepsi mi güzel olur ya.
oha olum bunlar ne biçim insan aq.
iskandinav ırkına mensup olmayabilirim ama benim boyum da kısa.
Aya çok güzel söylemiş; topuklu ayakkabı ile o boyda olabiliyorken neden Orantım bozuk olsun ki? Neden boyum uzun olduğu için postür bozukluğum olsun, olmasın.

Neyse ben beğeniyorum iskandinav kızlarını, benim güzellik algıma göre sarışınlar daha önde geliyor ama yine söyleyeyim mühim olan insan olmak. insan olamadıktan sonra iskandinav olsan ne olur, olmasan ne olur.
En iyisi falan degildir, kuzey irki suratsiz amk. Ben guleryuzlu, sicakkanli olmayan kiz sevmiyorum.
Uppsala diyorsa zaten net isveç'in kürdü amk. Şaşırmadım.

Gothenburg baba. Eskişehir'in bin gömlek üstünü düşün. Öğrenci şehri değil cenneti. Bir kızlar var. Hani bizdeki nadir sırıklar var ya onların etlenmiş ve estetiklenmiş hali. insan azmanı insan.
ne var bizim kızlarımızda biliyor. bir çoğu i dont no spik ingiliçce falan diyo ben şahidim. mericim evet.
Arı ırk tanımına güzel birer örnek teşkil eden kızlardır.
bir fındık shot değillerdir bence..
resim paylasmayin lan su baslik altinda, uzuluyorum emenike.