bugün

yeni bir yazar, dumanı üzerinde. hoş gelmiş.

edit: troll çıktı iyi mi...
hoşgelen ancak başlıklardaki 50 karakter sınırına dikkat etmesi gereken yazar.

(bkz: durmak yok yola devam)*
efendiler, yine kaşları kaldıran * başlıklar açan bir yazarla karşı karşıyayız. yani klasik formatta; "bilmem ne yapan falan filan" göreceğiz artık ne yer ne içer ne kadar devam eder... tabi aslında yeni yazarlara böyle yaklaşmamak lazım ama haklı çıkarsam hiç şaşmam.
sert tanimlarla yoluna devam eden yazar. umit ozat in onumuzdeki maclara bakmasini bekliyoruz.
gerçekten duyarlı yazar. === >>> #3960064 kendisine unuttuğu birşeyi hatırlatayım: kerhaneler olmasaydı hamamcılar aç kalırdı !
mastürbasyon yaparken maksimum hijyenin korunması gerektiğini, dişlerin ise fırçalanmasının zararlı olduğunu düşünen yazar, tebrik etmememk içten değil. akşam akşam güldürdü sağolsun, ha bu arada hoşgelmiş.
inanamayıp kontrol etmek isteyenler için *

(#4060024) yazısi ile bush a internet ortamında küfür edenlerin kaka kişiler oldukları, eğer onlarda biraz yürek varsa ya mektup yolu ile yada yüzüne söylemeleri gerektiği yönünde inanılmaz bi tespite imza atmış yazardır.

yazısı ile beni benden almış başka diyarlara göndermiş yazardır.*
hatta söz konusu yazısını okuduktan sonra elime bir kalem kağıt aldım ve bush a mektup yazdım.***
"bana kontör at" diyen kişi. korkarım 900'lü hatlarda çalışıyor. ara beni boya beni hesabı...
(bkz: acemi fake)
(bkz: paintitblack)

"ama kesinlikle yukarıda sözünü ettiğim olay devam ettikçe"

yukarda bir şeylerden söz eden nick "ishguzar"dır. "yukarda söz ettiğim.." diyen ise paintitblack.
bir de karşısındaki yazarları terbiyesiz olmakla itham eden yazarımsıymış bu..
(bkz: çelişkilerin yazarımsısı)
iyi yazar...
lafgüzar yazardır. siyonisttir. (siyonist bizim oralarda ağır birküfürdür). şeriat devleti olsaydık "katli vacipti. kendisinden daha fazla iğrençleşmesi için ölen çocukların cesetlerini izledikçe mutlu olduğunu beyan etmesini bekliyoruz.
örümcek sever bir yazardır , kaldı ki örümceklerin bırakın başının üstünde , içinde bile yeri vardır.