bugün

kavgada bir türkün dünyaya bedel olmadığını göstermiştir.

not: milliyetçiyim.
Aksaraydaki kürt esnafa dayak atmis irlandalidir.

Aksarayda pezevenklerin bile kürt oldugunu bilmeyen bazi kekolar türkler dayak yemiş falan demiş hele biri var işi ülkuculere getirmiş.
https://www.youtube.com/watch?v=-wyoYb6hbTM
Eli dert görmesin dediğim irlandalı. Sabaha kadar gülerim buna.
hayır asıl komedi irlandalı eleman yukarda dinlenip dinlenip bir daha iniyor.
yazmak istediğim entrynin girildiğini gördüğümde bozulmuş olduğum başlığa sitem dolu yazımı yazmakla beraber türk adam 1 kişiye 15 kişi girer mi sorunsalını atıp kapamam gereken konudur.
BU iRLANDALI OLAYI GiBi BiZDE OKUL KAVGASINDA Bi OLAY YAŞAMIŞTIK.. AMA BiZiM OLAYLA SAYISI AZ OLAN BiZDiK.. DiKLENEN DE BiZDiK.. MESLEK LiSELiYiZ YA DÜZ LiSELiYi SiKERiZ KAFASI.. NEYSE BiZiM EKiBiN LiDERLERi ANAMIZA SÖVEN ÇOCUĞU DÖVMEYE KARARLIYDI.. LiSELiLERDE ÇOCUĞU Bi TÜRLÜ BiZE VERMiYORDU. SANKi KRAL 2. LUiSi KORUYORLAR AQ.. HER NEYSE VALLA DÖVMiCEZ SADECE KONUŞCAZ DiYEREK ÇOCUK ARALARINDAN ÇIKTI GELDi GANDALF GiBi.. BiZiM iKi REYiZ ELEMANIN KOLUNA GiRMESiYLE KAFA ATMASI BiR OLDU.. ÇOĞUNLUK OLAN DÜZ LiSELiLER Bi AN GAZA GELDi ''BiZDE SiZLER GiBi ERKEĞiZ LAAAAN'' DiYEREK ORGLARLA iNSANLAR SAHNESi GiBi BiRBiRiNE GiRME SAHNESi YAŞANDI.. ELEMANIN BiRiNE YUMRUĞU KOYMAMLA BELiNDEN ZiNCiR ÇIKARAN BEBEDEN DARBE YEMEM BiR OLDU.. ANASINI SiKEYiM ELEMANLAR TARiH DERSiNi KAÇIRMAMIŞLAR. HiLAL TAKTiĞi UYGULAYIP ETRAFIMIZI SARDILAR.. TAM GÜZEL DAYAK YiCEZ POLiS SiREN SESi GELDi.. ORTAMDA Ki HERKES SÜBLiMLEŞTi.
kürtlerin fazla büyütüldüğünün hazır örneği keza irlandalı ağabeyimiz çil yavrusu gibi dağıtmış hepsini.Irkçı bir yaklaşımla söylememekle beraber o bölge esnafı kürttür ve çoğu turistik bölgeleri ele geçiren bir zihniyetin oluşturduğu algıdan dolayı Türkiye imajı zedelenmiştir.Kuşadası nda da turistlere kaba davranıp,aynı muameleri yapmışlardır.Çocuklar kavga edince bile bir aileye amca,dayı,karı ,çocuk saldıranların karşısına sağlam kaya çıkınca şanzımanı iyi dağıtmışlar .helal olsun içimizdeki irlandalılara da selam olsun.
internetimi sirf video izlemek icin harcadim ama degdi. iyi guldum yaa.
Turistlere iyi davranmamız gerekirken sataşmak nedir sonra hemen Barbar türkler.
1 irlandalı tüm türkiye ye büyük bir ders verdiyse demekki halimiz içler acısı. bide bu kavgadaki esnaflar delikanlı ayagı yapar.
Aksaray esnafları türk falan değil, çoğu diyarbakırlıdır.
ışid, pkk derken asıl irlandalıların aslında ne kadar tehlikeli olabileceğini gözler önüne sermişlerdir.

mustafa denizli vakti ile içimizdeki irlandalılara dikkat çektiydi de bizim ahali pek tınmadıydı. ama ha diyeyim.
ellerin dert görmesin be abi. hele o sana vurmaya çalışan adamı tek yumrukla indirdin ya o kadar sevindim ki.

bir kişiye o kadar kişi girmek adamlık mıdır lan şerefsizler. bir de esnaf mağduriyeti yaratırlar sürekli. yaşasın avmler, sizden alışveriş yapanı siksinler batın amk.
kalabalıklar arasından sana sopayla vurana dalgayı gösterseydin 10 misli sevinecektik.
Ben irlandalıyi tutuyorum

Suyu döktü diye sopayla dalınır mi la insana.
tekniğin gücünü göstermiştir.
Bir tanesi çuval gibi serilmiş. iki dişi gitmiş, leyla gibi olmuş kafayla ortamdan zigzaglar çizerek uzaklaşması çok komik. Bütün mahalle sopa, sandalye, tabela adama saldırmış. Sikiim sizin esnaflığınızı, delikanlılığınızı dallamalar.
Resmen türk esnaflar ve zanaatkarlar odası tarafından kınanan olaydır.

Şaka bir yana irlandalı resmen esnafı yerle bir etti. Show tv muhabirinin deyimiyle '' Hayattan soğuttu'
içimizdeki irlandalıdır. Barzo sürüsüne iyi olmuş.
https://www.youtube.com/watch?v=Cbenhxn8Xwo
iş lafa gelince "ben o biçim erkeğim" deyip anlata anlata kendini bitiremez, göğüsünü gere gere dolaşır delikanlılıkta kralını tanımaz ama iş irlandalı turiste gelince bir adama elli kişi hemde sopalarla, sandalyelerle allah ne verdiyse girişmeyi mübah görür. böyle zihniyetler bu ülkenin öpülesi toprağını kirletiyorlar. hepsine yazıklar olsun böyle erkeklik mi olur?

iş öyle göğüs yaka bağır açıp pozlarla yürümekle ve bitirim triperi yapmakla olmuyor. adamsan, erkeksen o turist durumunda kim olursa olsun korumaya alacaksın gerekirse o dayağı sen yiyeceksin.

edit-ül imla
bilen bilir aksaray esnafını çoğu siirtlidir. tayyip'e enişte derler ve akpli'dirler. irlandalı'dan yediği yumruk sonrası bok çuvalı gibi yere serilen çomar da ak-esnaftan biriydi muhtemelen. keşke ölseydi amk ak-çomarı!
http://www.youtube.com/watch?v=7mxFNTxCqnc şu müzikle izlenmelidir.
kürtler yine 30 kişi dalmışlar ama sert kayaya çarpmışlar bu sefer. antalyadaki turistleri taciz eden krtler yetmezmiş gibi, birde istanbulda içine sıçtılar ortalığın. kürtler turizmi batırıyor bizimkiler uyuyor.

yemin ederim şu kavim sepetlenip göç ettirilse türkiye çağ atlar ve turizm şaha kalkar amk.