bugün

kelimeler ile anlatmanın zor olduğu niyedir bilmiyorum acayip duygulanmama sebebiyet veren kardeşimizdir.

tek kolunu kaybetmiş ve hakkari'de çobanlık yapıyorken Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmıştır.

sanırım aysun kaya'cı bitkisine en büyük ayarı ve cevabı vermiştir bulunmaktadır. *
turkiye esnaf ve sanatkarlar konfederasyonunun her türlü masrafını ve burs ihtiyaçlarını karşılayacağını ve yardım edeceğini açıkladığı asil duyguların insanıdır.
(bkz: hacettepe tıpı kazanan hakkarili çoban)
medya'nın tüm bu sansasyonlu haberlerinden sonra 6 yıllık hacettepe tıp fakültesi'ni bitirebileçeğini sanmadığım genç.
kendisini bugün kocaeli üniversitei tıp fakültesinde gördüm.hacettepe tıp fakültesinden tek kolu olmadığı için ve bunun doktorluk için bir eksik olduklarını düşündükleri için hacettepe tıp fakültesi okuldan atmış bu arkadaşımızı.kendisi de kocaeli tıp fakültesine geçmiş.şimdi tus'a hazırlanıryormuş psikoloji ya da mikrobiyoloji alanında uzmanlaşmak istediğini sözledi.bunları söylerken bu ülkenin bir üniversitesini hakkıyla kazanmış bir öğrenci olarak o okuldan bedensel bir eksiğinden dolayı atılmak içini çok burkmuş anlatırken bile gözleri buğuluydu.