bugün

Telefonu kendinden akıllı kişi beyanı.
(bkz: 6 bin liralık keriz)
Mmh Islandım ben.
Telefonumun su geçirmez ozelliği olmadığından bu son entrim
He, ıphone x im olacak, burda takılacam...
bir embesilin kendinden daha değerli ve daha zeki bir cihaz ile kendini vitrine koyma çabasının zavallı dışa vurumu. karizmanı yiyeyim dostum allah sana zeval vermesin öperim yanaklarından...
sezaryen gerektiren durumlar
iphone'u telefondan saymakla iq seviyesinin ters orantılı olduğunu unutan zat beyanı.
Bazı kesimin asla elde edemeyeceği karizma. Çok güzel lan. Evet.
Durumumuz yoktu giremedik.
Oğlum sırf o ekranın üstüne denk gelen ahize yeri yüzünden almadım diyorum sen kalkmış ne diyorsun. ..
Sözlükte 3 günde 7 kız Numarası almanıza yarayacak karizma. Evet.
Kaç para lan bir iphone x? Benim arabamın bir aynası senin telefonundan pahalı sokuk!
sözlüğün değerini arttıran karizmadır. evet.
herhangi bir karizması olduğunu düşünmüyorum. anlamsız şeylere fazla değer yüklemekte bizim millete mahsus birşey.

not: iphone se
acaba ne kadar borca girdin.
Önümüzde ki yaz üretimi durdurulacak olan iphone x ile girilen entrydir.
Bazı ezikleri kıskandıracak karizmadır. Evet.
şu an kıskançlıktan ölüyorum emin olabilirsin.
Bazı insanlar o kadar küçük ki, telefon gibi basit bir aletin gölgesinde kalabiliyorlar.
Yazık lan size...
Maddiyatla karizma yapacaksan bir Ferrari yle, bir 911 le falan yap. Telefon ne amk?
ı harfini i olarak yazma karizması.
Görgüsüzlük. Bir kere gerçek zenginler hava atmaz, tam tersine dikkat çekmek istemezler. Bir de sonradan görmeler vardir ki paralarini gösteris icin çar çur ederler. Iphone x almak icin Abd ye gidiyorlar zaten zenginler. Vergiye para vermemek icin. 6bin tl kazik yemek istemiyorlar daha hesaplilar her konuda.
Kıskançlık yaratacak karizmadır. Evet.
Aptal insanlara karizma olarak yutturulan şeyler.
"iphone'umdan (iphone x ) gonderildi" falan yazin bari entry lerin sonuna. O kadar para vermissiniz, bi sike yarasin.
Tüm sözlük kızlarını etkileyen karizmadır. Evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar