bugün

1984 doğumlu sinema oyuncusu. "ıhlamurlar altında" dizisinde oynamaktadır.
şöyle gayet başarılı bir deviantart galerisi olan elven princess.

http://iusedtobeacat.deviantart.com/gallery/
kavak yellerinde fettan bir rol oynuyor. harbiden o gözlerle o rol ona deli yakışmış. herkesi baştan çıkartabilecek bi insan. deviantart sayfasına bakınca daha iyi anladım bunu. olmuş diyor ve 10 üzerinden 7.5 veriyorum.
ülker golf fantasia reklamı'nda oynamış, 2009-2010 sezonun başıda ise, arka sokaklar dizisinde, rıza baba'nın kızı * rolünde görülmüştür. dizideki, 3. pınar karakteridir.
(bkz: iusedtobeacat)
kendisi şu anla dizideki kocasıyla alp korkmaz beraberdir. Alp beyin facebook sayfasında görebilirsiniz bu birlikteliği.
insan olduğu konusunda şüphelerim olduğu , melekleri kıskandırabilecek güzellikte bir hatun.
drama konusunda başarılı aktris.
güzeller güzeli elf kızı.
kişiliğini bizzat tanıyanların ıyk diyeceği tiptir.
arka sokaklar oyuncusudur. birçok dizide rol almıştır.
renkli gözleriyle kardeş payını aydınlatan güzelliktir.
böyle tatlı bir şey olamaz.
bunu beğenen şunları da beğendi;

(bkz: müge boz)
(bkz: deniz alan)
Bunu gören kimseyi beğenmedi.

O nassı datlı çıldır çıldır bakıştır, o nassı dellendiren yosma ifadedir layyyyn.

Böyle ciğerden yazar, oküz gibi sararım uleyn

ek: ouhhhhhh!
Mükemmel bir insan. Çıtır çıtır çok tatlı birisi. Onun gibi birisini bulamayacak olmak insanı hüzünlendiriyor.
şimdilerde 30 yaşında olan güzellik. özellikle 2006/2007 arasında o dönem fena halde aşık olduğum insandır kendileri. tatlıdır, sevimlidir... öyle işte.
hayranı olduğum enfes bir güzelliğe sahip bayan oyuncu. son zamanlarda arka sokaklar dizisind ali'nin karısı olarak bilinmektedir ve kendisini optimumda bir ayakkabı mağazasında görüp yarım saat aralıksız bakmışımdır o derece güzeldir..
bu kadını beğenirsin beğenmezsin, oyunculuğunu seversin sevmezsin ayrı.. ama ben bu kadını takdir ediyorum, gayet normal bir sevgilisi var ve bunu gizlemek yerine doya doya yaşamayı tercih ediyor.
görsel
sıfır, kusursuz güzellik. insanlığın son noktası. adriana lima sikini yesin.
arka sokaklardan beri takip ettiğim kardeş payı isimli dizi ile hayalimdeki kızıl saçlı mavi gözlü irlandalı hatunu yansıtan, evlenmemiş olsa dizideki metin gibi evlenme teklifi yapabileceğim bayan oyuncu, ayrıca kardeş payında arka sokaklara göre daha iyi performans sergiliyor.
bazı kadınlar çok güzel. ipek yaylacıoğlu da onlardan biri.

görsel
Dizileri çok harika bir oyuncudur. izlemekten keyif alır ve bazen duygusal sahnelerde kendimi tutamaz ağlarım.
görsel
Bazı isimler vardır; ilk kez duymuş olsan bile zihninde bir imaj canlandırıverir.
mesela bu ismi ilk duyduğumda zihnimde dalgalı uzun sarı ya da kumral saçlara ve renkli gözlere sahip bir güzel canlanmıştı..