bugün

20 yıllik kariyerini tamamlamış 26 yaşında. Raketi eline aldığı ilk an profesyonel kariyeri başlamış balon eski tenisçi.
26 yaşında tenis kariyerini noktalamış.

https://www.hurriyet.com....ktigini-acikladi-42142890
ülkedeki başarılı kadınlardan sadece biridir. bizim kadın sporcularımızdakş iş ahlakı erkeklerde malesef yok. çabalamıyorlar, azim yok, hırs yok, istek yok.. sadece prim istiyorlar. veya eurobasket'e yorgun olduğu gerekçesiyle katılmıyorlar.

çok şükür kadınlarımız her turnuvada bizi güldürmeye devam ediyor da bi nebze mutlu oluyoruz. ipek soylu da bu başarılı sporcularımızdan biri. başarılarını devamını dileriz.
az önce tamamlanan maç ile birlikte tam 3 eleme turunu geçip adını us open ana tablosuna yazdırmayı başardı. Tebrikler ipek.
görsel
Cok hos bir kizdir.
görsel
Çok tatli bir kiz.
Liuzhou itf'de yari finale yukseldi.
Basarilar.
WTA tarafından belirlenen dünya sıralamasında çiftlerde 82. basamağa yükselmiş ve bu alanda ilk 100'e giren ikinci Türk tenisçi olmuştur. tebrik ederiz.
Çinde yapılan itf turnuvasında finale yükselen tenisçimiz.
Orkid reklamında oynayan tenisçi.
US open 2. eleme turunda elenen tenisçimiz.
inşallah çağla'yı geçer de tenisde de yürürüz arkadaş ya..
yerli malı bir sporcuyu izlemek desteklemek fln nasip olur dinimiz amin..
daha çok genç lan çağla'yı geçemezse zopayı yer..
ben sporcunun zeki, çevik ve güzel olanını severim.
hırvatistan da yapılan wta turnuvasında çiftlerde finale yükselmiş olan gururumuz. umarım şampiyonluğu da kazanacaktır.
Roland Garros‬'ta elemeleri geçmiş türk tenisçimiz , ilk maçı salı günü Fransız Razzano'ya karşı olacak, başarılar dileriz.
görsel
görsel
Ülkede tenis diyince akla gelen tek isim.

Bacaklar sütun.
kilo vermesi gerekiyor. bir tenisci icin o fizik bir facia. ama çok çok müthiş de bir yeteneği var. azmiyle yetenegini birlestirirse tozu dumana katar vallahi.

sinirlerini kontrol etmeyi öğrensin. kaslarını guclendirsin. bugun oynadığı maçı unutsun, yolu açık olsun.
konsantrasyonu aşırı dağılmış sporcu. olsun yenilmek önemli değil. bozma moralini koca yürekli dev tenisçi...

ben sevdim bu kızı.
an itibariyle çok da etkili bir performans sergilemeyen tenisçi. heyecan yapmış heralde.

oha editi: 96'lıymış lan. biz de anca evde oturalım.
aramızda 1 yaş olması ve onunda adanalı olması nedeniyle küçükken belki bir yerlerde karşılaşmış olma ihtimalimiz bile var. üniyi bitirir bitirmez çikolatamı çiçeğimi alıp kapısına dayanmayı planlıyorum.
ilk defa izliyorum . gercrkten yetenekli ilk 50 yapmasi muhtemel. ayrica ol guzel ya.
Grand Slam Şampiyonu ilk Türk tenisçi, çok büyük gururumuz. daha nice başarıdan başarıya koşmasını canı gönülden istediğim her açıdan harika insan.