1. 1.
    ios tarihinin gelmis gecmis en rezalet surumunun gelen son guncellemesidir. Bir isletim sistemi dusunun ki, bildirim merkezine dugme koyuyorsunuz, bir fonksiyonu aciyor ama kapatmiyor. Acmak icin dugmehe tikliyorsunuz, kapatmak icin ayarlar sayfasina kadar gitmeniz gerekiyor.
    Kisa ozet: Apple cok bozdu. Oyle boyle bozmadi yani. Bozdu bozdu bozdu bozdu.. daha nasil bozulur ya dedik? Gene bozdu.. bozmasi bir yerden sonra durur dedik, ama bozmaya devam etti..
    4 ... geahpisipisi
  2. 2.
    Şarjın anasını siken ios 11 in yeni güncellemesi. böyle giderse ios 10 a dönerim. Vallahi ios 10 u özledik.
    2 ... fah yu bices
  3. 3.
    Blututu kapatmak için ayarlara girmek zorunda bırakan güncelleme. Bildirim panelinden açtığınızda tekrar kapatmak için yine ayarlara girmek gerekiyor.

Arkaşım benim bağlanma sorunum var niye blutut açık gezdiriyorsun? Nütfen yether. Ben orada burada blutut b si görmek is te mi yo rum.

Bir güncelleme.
    4 ... alyssum
  4. 4.
    bluetooth ve wifi kapatmak için ayarlara girmek zorunda bıraktıran camera ve facebook videolarında donmalar hatta o en önemli özelliği kasmamak olan telefon kasmaya başladı kısacası bok ettiniz bok.
    ... asosyal sosyolog
  5. 5.
    şarj değil su gerçekten o kadar çabuk bitiyor ki, çıldırmamak elde değil.
    ... pieces
  6. 6.
    Yeni aldığım 6s 11.0.3 ile geldi 10 sürümüyle gelse güncelleme yapmayacaktım fakat 11 olunca ve araştırmalarım sonucu 11.2de batarya performansının düzeldiğini görünce güncelledim herhangi bir problemle karşılaşmadım.
    1 ... skdrmanik