bugün

ios 11.1 Apple'ın 11.01 Güncellemesinden sonra kullanıcılarından ciddi tepki ve bildirimler almasının ardından hızlıca yayımladığı yeni güncelleme. Şu an peyder pey telefonlara gönderilmekte ve bu güncelleme ile birlikte hemen akabinde de 11.1.01 i çıkarması muhtemel.

steve jobs rahmetli oldu olalı, yazılımda bir standat tutturamadılar. bu kadar güncelleme gelmesi olağan dışı olmaya başladı.

Son gelen güncelleme ile birlikte en çok karşılaşılan durumlar şöyle;
* Daha hızlı şarj tüketimi
* Telefonu yeniden başlatma isteğinde ekranda değişik renkler belirmesi.
*Arama ekranının geç son bulması.
*Baz istasyonu yakın olan yerlerde bile çekim kalitesinin bir tık altında olması vb.
bir android 8.0 değildir. iphone iphone dediniz sırf özentilik dalgasına. alın android kurtulun. gayet de stabil artık android telefonlar.
6.1.6 dan sonra çıkan ios lar sorunlu.
Son büyük güncelleme 6s modelinde şarj ömrünü yarı yarıya kısalttı neredeyse. Bilmiyorum diğer modellerde de öyle mi ama hâlâ bunu düzeltmemeleri çok sinir bozucu.
Anasını satim 7 plus un bile anasını sikti. ios 10 güzeldi abi akıyodu şu an tekliyor telefon. inş kısa sürede düzelir.
ios 10 kullananlarin kesinlikle gecmemeleri gereken ios surumu. gecmeyin gecirtmeyin beyler. telefonu sarjdan cikarirken %100 gorunuyor, cebime koyup ayakkabimi giyiyorum guc tasarrufu moduna geciyor. cebimden disari kablo cektim, yoldan gecen arabalar ezince bagiriyorum.
Arkadaşlar düzelmiyor.