bugün

ing; istila

ABC'nin 2005-2006 sezonunda yayınlanmaya başlanan dizisi.
ilk sezon bittikten sonra ABC'nin diziyi iptal etti. Başka bir kanal diziyi devam ettirmeyi düşünse de maliyet yüzünden onlar da düşüncelerinden vazgeçmiş gibiler.
Dünyaya yayılan amfibik varlıkların* bir kasabaya gelişi şeklinde özetlenebilir belki konusu. Tempolu seneryosu, baştan aşağıya iyi olan oyuncuları ile çok keyifli olduğunu düşündüğüm dizi bitti sanırım.
bir iron maidensarkısıdır.steve harris tarafından bestelenmiş sarkının sözleri söyledir..

The Vikings are coming
You'd better get ready for we're having a fight
The longboats are coming
It's looking like their? in the dead of the night

Muster the men from all the villages
You'd better get ready to fight with your enemies

Beacons are burning
I'm giving the word to get ready to fight
The battle is nearing
You'd better get ready to fight for your lives

The Norsemen are coming
The Norsemen are coming
The warnings are given
The Norsemen are coming

Raping and pillaging
Robbing and looting the land

Viking raiders from afar
nicole kidman'ın başrolde olduğu film. izledikten sonra her kusan insana şüpheyle bakmama neden olmuştur. gerçi donuk suratlı insanların bir görev icabı bu hal ve tavır içerisine girdiğini düşünmenin pozitif düşünceye bayağı katkı sağladığını inkar edemeyeceğim.
(bkz: the invasion begins)
(bkz: medieval total war)
(bkz: viking invasion)
her suicidal tendencies konserinde, pledge your allegiance eşliginde izleyicilerin sahneyi istila etmesi ritüelidir.aşırı gazdır aha da kanıtı; http://www.youtube.com/watch?v=FcVQI5gYVc0

not:oha en çabuk kötülenen entryim.. ahahahha..tarkan'dan gelsin be güzelim o zaman..yakalarsam muck muck..
star tv nin cumartesi geceleri *yayınladığı abd yapımı dünya dışı varlıkların bir kasabayı istilasını anlatan sürekleyici dizi.
her cumartesi gecesi normalde 00.30 da başlaması lazım iken. 1 i geçince başlayan her hafta önemli bir yerde bitiren sürekleyici bir dizi. fıtık oldum lan 1 saat sürüyorsa 1 saat reklam. sırf izliyebilmek için gündüzleri yatar oldum.
Zamanında 22 bölümlük ilk sezon sonunda abc tarafından gözden çıkarıldığını, dizinin bir yere bağlanmadan öylece kaldığını, zira arkadaş önerisine değil de web kaynaklarındaki tüm görüşlere bakılarak dizi seçilmesi gerektiğini bana öğreten dizidir.