bugün

(bkz: sonradan gorme)
(bkz: başlığın her şeyi anlatması)
genelde insanların yediği yemeğe karışırlar.
(bkz: simit)
(bkz: yavşak şirin)
gerçekten büyük yavşaktır. örneğin;

+şerefsize bak zengin piçi, götü kalkıktır kesin, şımartmışlardır bunu. havalıdır bi de bu şimdi..
zengin pictir.
götü kalkmış şerefsizdir.
(bkz: sözlük yazarlarının hiçbirinin zengin piç olmaması)
bunlardan çok fazla vardır özelliklede
(bkz: istanbul aydın üniversitesi) nde.
Simit sarayına gidenlerle alay edendir.
zengin yada fakir ayrımı gözeten kimselerdir. zenginlerin, fakirleri aşağılama gibi bir lüksü olmadığı gibi fakirlerin de zenginler hakkında laf etmemesi gereklidir önemli olan.
entry ile girilen edit: zengin pi.i gbi ifadeler kullanan arkadaşlar acaba hangi kıstasa göre değerlendirmiş oluyor *
(bkz: görgüsüz)
yatırım uzmanıdır...
(bkz: vurun kahpeye)
(bkz: onun ben ta mına goyyim)
(bkz: yeter vurmayın öldü)
bir ayakkabıya kıçını vermeye razı, yiyici, görgüsüz yavşaktır.
(bkz: işiniz değilsiniz ya da cebinizdeki para kadar) *
23. entrye kadar yeterince küfür yemiş şahsiyettir
kapitalist düzene oyuncak olmuş kişidir.
insanları "ırkına, etnik kökenine, cinsiyetine, cinsel yönelimine ya da fiziksel özelliğine göre değerlendiren yavşağın bir başka versiyonudur. Bu şahıslar genel olarak bir noktalarında eziklik yaşadığı için, başka insanların bir başka noktasına basarak yükselemeye çalışırlar. Yani bir başka insana Kürt, zenci, eşcinsel, Türk, Yahudi, kısa boylu, topal, çirkin veya kadın diye saldırıp aşağılayan kişi, "Benim maddi durumum iyi, ben erkeğim!, ben zenci değilim, ben etnik melez değilim, ben gay değilim!, ben çok yakışıklıyım, senin gibi çirkin değilim, ben Aryanım! Göçmen Türk, italyan veya Sırplı değilim" diyen Nazi kılıklı kişi aklı sıra kişisel çabalarıyla elde etmediği bir özelliğini kullanarak kendisini yükseltmeye çalışır çünkü bir başka noktada kendisinin de farkında olduğu bir ezikliği vardır.

Bu faşist kişiler genelde hasta ruhlu ve sapıktır.

Bu tiplerin böylesine yabancı düşmanı olması için bir başka neden de "tanımadığından korkmaktır". Henüz hayvanlığı aşamamış bazı insanlar tanımadıkları tiplerden korkar. Aynen hayvanlar gibi. Ama tanıdıkça yavaş yavaş alışırlar.