bugün

ilk üç beş denemede rakamları küçükten büyüğe değilde büyükten küçüğe sıralamaya çalışıp sürekli hata aldığım test, bu kesinlikle asıl beyin yaşımı ortaya koymuş olsada daha sonra testi nasıl yapmamız gerektiğini okuyup uyguladıktan sonra 38' çıkmıştır efendim, evet anket seviyoruz.
biraz çalışmayla yaşımı 38'den 31'e düşürebildiğim test. resmen gençleştim. insan isteyince neler başarıyor.
normal yaşım 21 iken 24 çıkaran test.
normal yaşımdan 1 yıl fazla çıkan test.
2 hata yapmam akabinde 20 çıktı. ne yani, iyi bişey mi bu ?
99 çıkmıştır. halbuki 12 yaşımdayım.
36 çıktı iyimidir kötümüdür bilemedim.
çok insafsız bir coder'ı varmış bu testin. olm 7 sayının 5'ini biliyorum, altıncısında hata yapıyorum ama gözümün yaşına bakmıyor, basıyor çarpıyı. iyi niyete, azime, gidiş yoluna puan vermeye noldu? kanaat notuna noldu olm?
34 çıkmıştır keşke askerliği techil ettirmeseydim.
24 çıktı zaten ben bunu biliyordum ulan japonlar. *
oha 31 yaşındayım 31 çıktı. caps yok yaşımın adamımıyım neyim lan şimdi?
beyinsiz oldugum ortaya cikmistir.
53. beyin ölümünün gerçekleşmesine ramak kalmıştır!
22 yaşındayım beyin yaşım 35 çıktı. 4 tane beyin hücrem kalmış.
kafaları karıştıran test. yüksek çıkması mı iyi düşük çıkması mı.
14 yaş ilerisini yaşadğımı iddia eden testtir.
52 çıkmıştır. yaşımın iki katında da fazla. beyin yaşıyla falan alakası yok bu testin. bildiğin hafıza testi.

şimdi ben 52 yaşındaki birinin hafızasına sahipsem test doğru hiçbir boku aklımda tutamıyorum. eğer bu gerçekten hafıza puanı ise ya bu sözlük yazarları mal ya da bu testi yapan.

edit: bilerek hepsini ilk seferde yanlış cevapladım 130 çıktı. testi ne kadar kötü performansla bitrirseniz o kadar yükseliyor. yani test hafıza testi ve doğru gibi. yani sözlük yazarları mal değil. rahat olun.
39 çıkmıştır. 10 yaş fazla çıkmıştır.
29 çıktı doğru testir... *
görsel

formülasyonu n-1 olan testtir. tebrik ederim güzel yaklaştı.
baya bi yaklaşmış test.2 yıl sapma var efenim, beynim benden önde gidiyormuş.
14 yıl yaşlandıran test. Hadi ordan.
30 iyi mi acep.
Sürekli tekrarla sonuçları çok çok aşağılara çekilebilen testtir.
daha 3 gün önce 20 yaşıma girdim ve 20 çıktı.
güncel Önemli Başlıklar