ingiltere de 6 ay yaşadım, hic bir ingiliz hatunun koktuğunu hatırlamıyorum. Pub lari leş gibi kokuyor ama orasıma bir şey diyemem. Doğru.
Metrobüs ü ingilizler mi kullanıyormuş.
Ulan bunların yıkadığı bulaşığı gören selamı sabahı keser, böyle bir ortaçağ milleti yok arkadaş. Leşliğin de Hakkını veriyorlar hani...
yalnız başlıkta tam ingiliz götü yalayacısı turnusolu olmuş. entrylere bak hele, amk ezik kürt, ermeni ve bilumum alt ırk mensubu oolanlar ingilizleri savunuyor.
- Charles, bu adam niye köpek gibi götümüzü koklayıp duruyor ?
- Ha omu, önemli değil sevgilim. sıradan gerizekalı bir türk..... ingiliz olup olmadığımızı anlamaya çalışıyor...
aslında fransızlardır. adamlar kendi kokularına dayanamayıp kaliteli parfümler üretmeye başlamış. adamlar leş atıyor, leş.
ingilizler at, fransızlar keçi gibi kokuyor.
Bir yaz okul gezisinde otobüsün içi leş gibi ter kokmustu. Ben de çantamdan çıkardığım fa kolonyayla ellerimi temizleyip biraz ferahlamak istemiştim.
Etrafta oturan ingiliz ögrenciler bir tantana yaptılar ki sormayın. Efendim ne kötü kokmuş. Ne kadar ağır bir kokuymuş. Fa'nın klasik fresh adlı en hafif kokusu için söylüyorlar bunu. Ter kokusu daha güzel sanki.

Bu yüzden katılıyorum. Züppe leşler.
bunu diyen ramazan ayinda insanlarla yuz yuze konusmamissa, yaz aylarinda toplu tasima araclarina binmemisse diyebilir.

aksi takdirde adamlar oyle şeyler koyar ki onune sikmeden çoğaltır yemin ediyorum.
Gusül şart çünkü.
bir uçlu domuz yemelerindendir.

aşırı derecede abazan değilseniz apış arasına dil bile atamazsınız, dil atmayı bırak elinizi atmak bile istemezsiniz. bir an önce bitsin deyip kızı memnun edemeden gömleğinizi alıp çıkarsınız. doymak da bilmez namussuzlar.
marmaris te çalışırken denk geldiklerimden yola çıkarak diyebilirim ki yanlış bir tespittir. hatta oldukça hijyen takıntılı insanlardır. tabi genelleme yapmamak lazım, misal avrupa da da bizim için pis türk diyorlar ama taharet musluğunu bile bizim icadımız.
Yıkanmadıklarındandır.
ırkçılık yapmanın manası yok,yıkanmayan her insan kokar,bunu yazandan çok ingiliz tanıdım ama hiç biri kokmuyordu.
bunu da açıklayın ateizler.
Katlettikleri insanların ceset kokuları bulaşmıştır üzerlerine! Belkide sebebi budur...

görsel
çok net hatırlıyorum; fransa'nın parfüm kokulu calais kentinden hareket edip manş tuneli'nden geçerek ingiltere'nin folkestone şehrine vardığımda ortalığı kesif bir ter kokusu kaplamıştı.

ortamdaki keskin kokunun etkisiyle böğürerek uyandığımda bir de ne göreyim! bizimki beni kafa kola almış burnum koltuk altına gömülmüş kalmış.
aksaray - havalimanı metro hattını kullananların büyük bir kısmının ingiliz olduğu gösteren önerme.

(bkz: içimizde ingilizler)
doğru bir tespitdir. 2 turist eyüp sultana girmişti, onlar girince herkes kenara kaçıldı. çok iğrenç ter kokusu vardı üzerlerinde.
o Kadar insanın laneti var üzerlerinde, normaldir.