bugün

aslında ingilizce öğretmeni değildir. lisede vardı başımızda böyle bir tane. 3 sene girdi iyi olan ingilizcemi beter etti. hoca lisede sözel(edebiyat) okumuş, odtü fizik e girmiş, ingilizce öğretmeni olmuş. böyle bir durum. soru sorduğumuzda bilmiyorum derdi.
öğretmen açığının sonucunda olan durumdur. bu kişi ilkokulda bizim müdür yardımcısıydı. ayrıca nota bilmeyip müzik dersine ve hiçbir sporun adını da bilmeyip beden eğitimi dersine giriyordu kendisi. lakin iyi adamdı severdim çok. sonra emekli oldu, vefat etti ve gömdük onu.
put there pusi choq ayıp amk denilesi insan çakması. ayıp ulan ayıp.
hukuk bilmeyen hakimlerin olduğu bir ülkede yadırganmayacak durumdur.
görsel
http://www.youtube.com/watch?v=fjEcREwtUxk
benim lise öğretmenimdir. anadolu lisesi mezunuyum. benim zamanımda anadolu liselerine sınavla ve hatta yüksek puanla öğrenci alınırdı. ve kadın ingilizce bilmezdi. sınavlarda ayağa kalkıp karşı sıraya gidip kopya istediğimi bilirim.
Asıl branşı din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenidir. Emaneten derse giriyordur.
bedenine bakmaksızın beden eğitimi öğretmeni olan kişiden farkıszdır. herif yere düşse en az 7 kere zıplayacak bana top sürmeyi öğretiyordu. kulakları çınlasın. ölmüştür hoş.
türkiye'deki çoğu öğretmen denilebilir.
ingilizce bilmekten başka bi boka yaramayan, öğretmenliği öğretmek yerine öğretmenlikten soğutan akademisyenlerin yetiştirdiği öğretmenlerdir. yeni nesil, onların da eseri olacaktır.
knife - kınayf diyen öğretmendir
know - kınow diyen öğretmendir..
hope- hup diyen öğretmendir.. vs vs vs...
daha bunun gibi niceleri vardır.
sizin vereceğiniz eğitimden ne hayır geldi şimdiye kadar allah aşkına, hiç elde var sıfır diğer branşların öğretmenleri de aynı şekildedir.. okulda gördüğüm eğitimin hiçbirinin bana faydası olmadı.. hadi ben şanslı çocuktum yıllarca özel dershanelere gittim o yönden şanslıydım.. maddi durumu iyi olmayan çocuklara acıyorum yemin ederim.. bu memlekette dershaneler okulda verilen eğitimin yetersizliğinden dolayı açıldı, bazılarının zoruna gider fakat acı bir gerçek bu..
bu memleketin öğretmenlerinin durumu işler acısı, şöyle bir dönüp bakarsın bu nasıl üniversiteyi kazanmış, okumuş, öğretmen olmuş diye kara kara düşündürür.. insan gerçekten hayret ediyor..
ondan sonra zırlarlar benim maaşım az ühhüüüüüüü, atanamıyorum ühüüüüüüüüü.. ayy puhahahaha.. önce aldığınız parayı hak edin, ondan sonra zırlayın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar