bugün

Biz zamanında osmanlı hanedanına bile siktiri çekmişiz. hangisinin ne bok yediğini, kim olduklarını bile takip etmiyoruz, bilmiyoruz, bilme ihtiyacı hissetmiyoruz. Yıllarca bize hükmetmiş bir hanedenın üyeleri bile umurumuzda değilken ne hikmetse bu amına kodumun ingiliz kraliyet ailesi sanki çok sikimizdeymiş gibi gözümüzün içine sokuluyor. Ulan isterlerse buckingham sarayını önünde nöbet tutan askerleriyle birlikte bütün halinde götlerine soksunlar beni niye alakadar ediyor bu avradını siktiklerim.
Hiçbir önemi yoktur , tipik emperyalist ülkenin başında takılan tiplerdir. ingiltere'ye gittiğimizde bize yörenin en meşhur yemeği diye bildiğin altta meyve üstte krem şantiyi dayayan ülkenin başındakilerin ne önemi olacak. Önce yemek yapmayı öğrenmeleri lazım. Sömürgeci ülkenin kaymak tabakası.
kate middleton etkisindendir.

(bkz: kate middleton effect)

evet, böyle bir şey var.

kankim ol, beraber alışverişe gidelim kate.
illuminati'nin çıkış noktasıdır. ne denli çirkin işlerle uğraştıklarının bilinmesi açısından önemlidir..
elizabeth türk halkı için gerçekten önemlidir. bir çoğu için olmazsa olmazıdır.
bir onemi yoktur. siz ne kadar koleyseniz onlar da koledir.
ingiltere, batı avrupa ülkeleri ve abd için önemli, benim için önemli olmayan bir ailedir. bizim toplum için de önemli olmadığını düşünüyorum.
aristokrasi merakının bunda fazlasıyla etkisi vardır

zira sadece parayla olsa malum zatın haberleri baş sayfaları süslerdi. ancak kraliçe elizabeth'in bütçesini 3'e katlasa da ortadoğulu sonradan görmelerin haberleri tutmuyor işte.
Posta gazetesi son sayfasında nedense bu aileyi sık sık haber yapar amaçlar ne acaba.
3434243213213 kuşak katolik aile, nasıl siyonizmin merkezi olabiliyor amk.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar