1. 1.
  her iki ayda bir düzenli olarak haberlerde görmeye alistigimiz durumdur. ingiliz kiz bilmem ne, asik oldugu turk garsona kacti. bi zamanlar musa ile sarah vardi. hep musa baslatti bu furyayi. bizim garsonlar ne iciriyo kuzum bunlara. var mi bunun püf noktasi.
  hepimiz garsonuz desek yerler mi acaba?
  4 -1 ... bakbibak
 2. 2.
  söz konusu ingilizler kadın ya da olgun bireyler değil, 15-17 yaş aralığındaki ergenlik çağlarını yaşayan kızlardır. her gün patlak veren aşk olaylarının yegane sebebi de budur kanımca.
  1 -1 ... ates
 3. 3.
  sahil kasabalarında garsonlar türk değil kürttür. ayrıca bu garsonlar bir hatuna yazıldığınızda işinizi bozmak için herşeyi yaparlar. kendileri ulaşamasalar da sizin ulaşmanızı istemezler.
  6 -1 ... ilham gelsin diye bekliyorum
 4. 4.
  (bkz: Jigolo)
  (bkz: Sübyancı).

  Yeterince açıklayıcı iki bakınız oldu bu "garsonlar" için....
  ... skys86
 5. 5.
  genelde türk ya da kürt garsonlara hayran olan ingiliz kadınlarının aşırı tipsiz, kilolu, oldukça da salak görünüşlü olduklarını düşündüğümüzde çok da şaşılmaması gereken durumdur.
  3 ... gisemy
 6. 6.
  hatırlanırsa bu olayların ilki sarah ile musa aşkıdır. bu aşk diplomatik bir krize dönüşmesinin yanında atv tarafından dizi haline de getirilmiş, sarah ve musa'nın hatrı sayılır paralar kazanmasına da sebep olmuştu. demem o ki ne kadar uzak bir ihtimal olsa da, sarah ve musa aşkı emsal olmuş olabilir. şöhret olma isteği de bir nebze tetikliyordur belki.
  -1 ... ates
 7. 7.
  akli bir karis havada genc ingiliz kizlarin 17-20 yas arasi hamile kalmasi, anne olmasi veya evlenmesi, ingilterede bir sure yasamis , ingiliz kizlari ile biraz hasir nesir olmus birisi için çok da şaşırtıcı bir önerme değildir.

  gözlemlerime göre, ingiliz kızlarının genelini çılgın olarak tanımlayabilirim. 30 yaşına kadar çok hızlı yaşarlar, 30 dan sonra çökerler. genelde fiziksel çöküntünün boyutları hayli yüksektir. yani orta yaşlı olup da güzel olan ingiliz kadın bulmak hayli zordur. genç yaşlardaki o inanılmaz seksapelleri bir şekilde 30 lari geçtiklerinde yok olur. denir ya orta yaş çekiciliği, o yoktur pek orta yaşlı ingiliz kadınlarda.

  Dolayısıyla garsonla evlenen ingiliz , nişanlanan, çıkan , aşk yaşayan ingiliz kız haberi bana çok normal geliyor. ayda yılda bir bu delilerden birinin yolunun bir turkle kesişmesi gayet doğal.
  ... strobe
 8. 8.
  kimilerine şaka gibi gelen ama haddinden fazla gerçek olandır. sosyo-kültürel çözümlemeler yapmayı götüm yemiyor o ayrı ama cidden var lan böyle bi' şey.
  ... yavuzum
 9. 9.
  yaşanmıştır.
  (bkz: annem babam) gerçi babam garson değildir ama ingiliz kadınının bir türke hayranlığı meydandadır. 16yaşında tatile gelen bir kızın babam gibi bir adama* aşık olup beni yapmış olması son derece hazin bir olaydır. tas tarak toplanmak suretiyle ingiltereye çoçuk piç olmasın diye göç edilmiştir falan.
  1 ... alegria
 10. 10.
  (bkz: 80 lik ingiliz karisi ile 20 lik kurt genci)
  2 ... aysengruda