karşısındaki kişiyi böyle sabırla bekleyemeyecek Türk erkeklerinin aksinin anlatıldığı Türk filmi.
bana bir insanı sevme hakkı vermediler, ben de bir öküzü sevdim.. öküz sendin aşkım.. öküz reçeli...
Fazla romantik amk.
inişe geçen Halil Sezai grafiğiyle birlikte artık şekerlenen reçeldir.
içine sıçıyim bok gibi tadı var.

filmi de, reçeli de bi bok yaramayandır.
koska'nın incir reçelini yedikten sonra, incir reçeli fanlarından biri haline gelen bünye için vazgeçilmezdir. reçel diyince tek geçilendir.
benim gibi sert birisini bile duygulandıran filmdir.
türkiyede yapılan filmlerle karşılaştırıldığında üstlerde kendine yer bulan film gibi şey.
bu filme ağlayanları klinik psikolojik testlere tabi tutmak gerekiyor. bakırköye gelirlerse ben seve seve yardımcı olurum. evet.
o bar sahnesinde kadının sevişmek yok repliğinden sonra abazanların izlemeyi bıraktığı filmdir.
Bana bir şeyi sevme hakkı vermediler, ben de incir reçelini sevdim. incir Reçeli sendin sevgilim.
arkadaş, o kadar aşıksan, seviş ve öl. hem daha güçlü bir plotun olur sevgili senarist.
güzel filmdir.
vay arkadaş bir kere öpmedi, yüzde bir rastlanmış, öpüşerek bulaştığına. içim gitti.

ben sana karıştım aşkım artık daha güçlüsün.

sana dokunmak nefes almak gibi.
sana dokunmak ölüme inat gibi.
incir receli izle
güzel olduğu kadar abartılan bir filmdir. gerçekten duygulanmış olmama rağmen ağlamaya kadar götürmemiştir.
bu filmi beğenenlere devlet ruhsal durum testi yapmalı ve gerekli gördüğünün sokağa çıkışını yasaklamalı. arkadaş ben laf sokmaktan bıktım hergün yeni bi tane aayyyy çoğ güzel fiiiilm öpüşemiyo mu onlaaeeaeer diye mantar gibi türeyenler bıkmadı. devlet yasaklasın arkadaş bunu. evet.
dram filmi.
finalinde döktüğüm gözyaşları ile yerleri paspasladım.
gerçeklikten uzak oyuncu performansları ondanda kötü film...
herkese renkli günler
dikkat: ben kaybedenler kulübünüde beğenmemiştim popüler kültür insanları...
daha önce hiç işlenmemiş bir konuyu ele almasıyla benden olumlu not almış filmdir.
çekim kalitesi, oyuncular falan yorum yapacak düzeyde değilim zira.
ağlamak için kıçımı yırttığım, ama beceremediğim sözde dram olan ama bana nedense komedi gibi gelen film. Bu filmden sonra aşk acısı çeken ergenler tarafından halil sezai keşfedilmiştir. Yapıyorsunuz bari düzgün bir senaryo bulun. Bu ne ak. isyeeeagggn.
olmamış incirlerden yapılan hoş ve hafif bir reçeldir. yaz aylarında tek yenilebilesi reçel çeşidi.
(img:#295780)
Kurusundan yapılan da yaşından yapılan da başarılı. Ancak ülkemizde iNCiR REÇELi FiLMi iLE daha meşhur oldu desek yeridir.
bana hiç bir şey sevme hakkı vermediler bende sevmedim. gidip ellemin reçelini sevecek kadar düşmedik.
bana "ıssız adam"ı hatırlatan, oyunculuk ve senaryo bakımından vasat, bana çok ama çok uzun gelen film. allah affetsin ama kıza uyuz oldum, seyrettikçe alışırım heralde dedim ama olmadı. bu kadar yapmacık olunur mu kardeşim. filmde güzel sayabileceğim tek şey mekanlar; galata, istanbul.. ama bu son yazdığımda objektif değilim. içinde istanbul barındıran her filmin bu yönüne artı oy veririm.*