bugün

analarına bacılarına sövdürerek rahatlayan yazarların sözlüğü.
bir günde en çok övgü alıp, aynı zamanda en çok lanetlenip küfredilen oluşum. ibne gibin bi şi.
arada bir girip kafa dağıtmak güzel oluyor bu sözlükte..

ayrıca chelsea nin anketinde will we win league anketindeki no kısmını yüzde 12den yüzde 60a çıkardılar helal olsun..
http://theshed.chelseafc.com/theshed/fanpolls.shtml katıldıkları anket ile beğenimi kazanmış kitledir. ayrıca dün gece de fifa'nın resmi sitesinde şampiyonlar ligini kim kazanır anketinde bordeaux birinci yaparak sağlam maytap geçmişlerdir. sanırım gelecek yıl nba all star seçmelerinde hem hidayet'i hemde mehmet'i görebiliriz bu azimli arkadaslar sayesinde. fakat bu azimlerini olimpiyatlarda kullansalar bu tarihten itibaren 100 yıl olimpiyatları türkiye cumhuriyeti kazanırdı.
ne kadar güzel bir ihtiyactır. ne kadar coluk cocuk ergen varsa toplasıp gitsinlerde acık kafa dinleyelim dediğim ricadır. anlasılacağı dilde bisiktirol.
gene güldürmüştür.

ayıp içerikli bir siteye oylama tarzında bir ziyaret yapmışlardı.
site yönetimi türkiye den çok ziyaretçi oluyor diye film isimlerini falan yarı türkçe yayınlamaya başlamışlar.

(bkz: ben onların yalancısıyım)
(#6322040) gibi bir tanım yapan zihniyetin; laf sokmaya çalıştığı sitedir.
sakıncalı site.
5 dakika dayanabildigim site.
cok ayip seyler soyluyorlar birbirlerine. berbat!
--spoiler--
tekel işçilerini konuşmak siyasetmiş

vay amına koyim.
(yatay zeka, 25.02.2010 15:52)

--spoiler--
internette düzenlenen anketleri sabote etmek amacıyla ziyaret edip, kendilerinin belirlediği cevap için sürekli oy kullanan eğlenceli kişiliğe sahip topluluktur.
işte Türk gençliği çok sevgili sayın seyirciler. Sözlüğe girdim ve 2 dakika dayanamadım. Sadece dikkat çekmeye çalışıyorlar. Aşağılıklar, ahlaksızlar ve küfürbazlar topluluğu. Bırakınız efendim bırakınız...
Logosundaki i lerin noktası biraz küçük olmuş.
yapılan küfürleri espirileri elestiren, tu kaka diyen ancak daha sonra bu tür espirilere gülmek icin üzerine para verip recep ivedik gibi filmlere giden kişilerin yadırgamaması gereken sozluktur.
doğrudur son zamanlarda bokunu cıkarmıslardır isin. kanımca yazar kalitesizliğinin gittikce artmasındandır. ama kimse inkar edemezki cok sağlam espirileri de icinde barındırıyor. ayrıca bünyesindeki yazarların buyuk bir coğunluğu diğer sozlukluklerdede yazardır.
üst üste aynı yerleri ziyaret ederek baymaya başlamış olan sözlük.
--spoiler--
başlık - beyler ben ekşi sözlükten guru

-piç gurusu seni..
-guru guru sikerim seni.
-sikek mi lan seni
-karı - koru- kutu - kuru - guru!! evrim geçirmiş lan bu..amcığı var kesin

--spoiler--
burda gördükten sonra baktığım ve midemin çok fazla dayanamadığı sitedir oradaki laflara değil video linkine tıkladıktan sonra kalkmıştır midem.
şimdi size linki atmak isterdim ama daha çaylağım nasıl olsa görmeyeceksiniz.
hatta bırakın linki benim hayatta olduğumu bile bilmiyorsunuz.
bu dünyada hectorut varmış yokmuş teeeeeeeeeeeeeey...
--spoiler--
1. kendi anneleri, kız kardeşleri veya ablaları, eşleri yokmuş gibi başka insanların söz konusu kıymetlilerine küfür edip bir yerde kendi kıymetlilerine de aynı küfürlerin edilecek olmasını kabullenip sineye çekmek suretiyle godoşluğun, hayasızlığın, onursuzluğun, namussuzluğun dibine vuran, insanlıktan nasiplenmemiş olduklarını sığındıkları bir rumuzun arkasından ona buna küfür etmek suretiyle ortaya koyan, her birisinin iyi bildiği üzere ettikleri küfürler bazen yanlarına kalmayıp aleyhlerinde delil olarak kullanılarak yargıya taşınacak hakaret davalarında karşılarına çıkacak olup her birisinin ömrünü karartmaya sebep olacağından dolayı ağızlarından çıkan sözleri kulaklarının çok iyi duyması gerekmekte olan, aksi taktirde tostlayacakları sert bir kaya sebebiyle kendilerini yargı karşısında bulmaları işten bile olmayan götü boklu ve burnu sümüklü insanımsılar topluluğudur.
(bluevelvee, 03.01.2010 15:38)

2. bu sözlükte ilk kez aynı fikri paylaşmış bulunmaktayım. Bu da bir gelişme. Umarım sözlükteki küfürbazlar biraz edeplenir.
(amsikgotyarakmuhabbeti, 03.01.2010 15:39)

5. çok uzun la siktigimin gacısı.
(gotune jop sokan adam, 03.01.2010 15:40)
--spoiler--
http://img237.imageshack.us/img237/4723/84752635.jpg
yorum yapmakta zorlanılacak bir sitedir. böyle bir sitenin yayında olması gülünç.
şükela butonuna tıklayınca yiğit özgür esprisi gelmeyen sözlük.
kuralları belli olan sözlüktür.

kimseye silah zoruyla okutulmaz. bu insanlar gerçek hayatta buluşan ve garanti ediyorum ki birbirlerini düzmeyen insanlardır. recep ivedik'ten eğlenceli oldukları kesindir.

bir de kutsala küfür olayına takılmışlar. yok orada kocaman "hayali karakter" yazmıyor zaten. ulan uludağ değil bu, 2 entry gir anlarsın zaten fantastik bir mekân olduğunu. küfrü kendi üzerine de, ananın üzerine de almazsın.
içerisinde boş insanların olduğu kanaati yanlıştır.

yani adamlar dolu olduğu halde boş gibi davranmaktan zevk almaktadırlar. boş, saçma ortam diyenler dolu olma wannabe'si sipastik insanlardır.
--spoiler--
başlık: hitler kaç kişi lan

entry:sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı, yatakta orospu.

3 kişi.
--spoiler--

böyle bir oluşumdur. anketleri s.kertmesile ünlüdür.
söverek rahatlama ortamı.
şifresiz sözlüktür. uludağ'da kasılan yazarların incide içini dışını püsürünü döküp yeniden uludağ'a dönerek stres topuna alternatif olabilecek oluşumdur.