bugün

of ulan. yemin ediyorum zevk aldım. şu sapa yerde 3 aydır alamadığım zevki bugün alsancak'ta aldım.

evet, ilk başlarda "ulan bu uludağ bile bu kadar varoş kaynıyorsa allah bilir inci nasıldır" diyorsam da bugünkü izmir zirvesine katılmama engel olmadı bu. saat 7 gibi aralarına katılmamla gırgır ve şamata başladı. orada insan neyi fark ediyor biliyor musunuz? ne kadar sıkıcı ve sıradan olduğunuzu. çok kafalar bi kere. espriden anlıyorlar. inanır mısınız bir kere "am" kelimesi geçmedi. ama gülmekten altımıza sıçtık defalarca. neden mi? çünkü kasıntı değil hiçbiri.

evet, inci sözlük yazarları o kadar kafa ki, kendimi sıcak bir dağ evinde ailemle kestane yer gibi hissediyorum onların yanında. sizin soğukluğunuz var bir yandan da. hala da bok atıyorsunuz adamlara. ulan bokunuzda boğulursunuz godoşlar.
--spoiler--
+ abi o kadar kafalar ki hepimiz matematik hocalarıyla ilgili aynı şeyleri düşünüyoruz lan.
- ne güzel.
+ aralarında çok zekileri de var he. geçen sene lys de 550 puan yapanı var. çok zeki çok.
--spoiler--

lys miydi lgs miydi neydi lan?
böyle bir cümle sabaha kadar düşünülse kurulamazdı dedirten yazarın durumudur.

(bkz: bu inci sözlüktekiler öyle bi kafa ki)

(bkz: türkçe bırakmadın lan)
evet çok kafadırlar. çok eğlencelidirler. ama korkak ve gerizekalıdırlarda. cevahir rezaletinde arkasındaki it sürüsüne güvenerek savunmasız insanlara "sevişelim mi" diyerek kafa mı olmuşlardır ezik mi? anarşist ve popüler kültür karşıtı olduklarını söylerler. peki yeni açılan zenginsözlük popüler kültürün neresinde duruyor? onca kan emici, düzenbaz kişi ve kuruluş var. onlara yap anarşizmini. neden yapamıyorsun. çünkü inci bir hiç. bebelerin pipilerinin boyunu övdüğü bir çocuk parkı. şimdi bana ne kadar sıkıcısınız diyen olursa siktirsin gitsin inci kreşine.