tabiki yoktur. bırakın kadını erkeğin bile onuru yok orada. millet önüne gelene sövüyor, sayıyor. erkek, kadın, hayvan önemi yok açıkçası. ha eğlendiriyor mu bunlar derseniz, evet ama bir yere kadar.

edit: çıplak kadın resimlerini görmeden önce yazmıştım bu entryi, artık o eğlence de kalmamış, rezalete dönmüş olay. orada yazar olduğum için utanıyorum açıkçası.
inci sözlükte olmayan kimseyi zerre kadar ilgilendirmeyen onurdur. sanane ulan sen kendi ve kendi çevrendekilerin onurunu düşün. inci sözlüktekiler de kendi onuruyla ilgilensin.
...var olmayan bir şey düşünülemez, düşünülemeyen bir şey ifade edilemez yazıyla aktarılamaz.

(bkz: parmenides)* *
parasız , çaresiz insanlar üzerinden prim yapmaya çalışılmıştır.
sözlük sitelerini ben herşeyi yaparım herşeyi söylerim sanan kişiler için bu tarz kavramlardan bahsetmek mümkün değildir.

kimileri bu tarz rezaletleri yapar, kimileri teröristleri kahraman ilan eder, kimileri de atatürk'e hakaret eder buralarda.

bu tarz oluşumları destekleyen, üye olan, iyi ya da kötü gündemde kalmasını sağlayanlara bakmak gerek.

unutmamak gerek ki orasını adı sadece "sözlük". ne tarz bir site olduğu aşikardır aslında.
yoktur oralarda onur falan.
memleketimde ki ergen kızların son halidir. insan onuru yoktur ki kadın onurundan söz edilsin. kadın kendini bir meta olarak görmeye devam ettiği sürece bu daha da rezil bir durum ortaya çıkaracaktır. avrupa avrupa dedik, onlara özendik ama şunu unutuyoruz onlar müslüman değiller bu bizlerin onlardan daha rezil olduğunun bir göstergesidir.
ayaklar altında sürünen onurdur. sıfır noktasının altına düşeli çok olmuştur.

peki bütün bunlar olurken nerdeydi o feminist yazarlar? neden olayı sadece izliyorsunuz? sevirci kalıyorsunuz? onurunuza çok dokunuyorsa, verin mahkemeye, hadi onu geçtim, zarta zurta tepki gösterip kampanya başlatanar varya, başlatsanıza bi kampanya, madem çok dokundu... *
erkek onuruda yoktur bence orada. erkeğide soyuyorlardır bunlar...
kadın mı? erkek mi? onur mu? ben göremedim?!?
olmayandır.
ayaklar altında olan durumdur.

yazık günah yahu o kadına...

para verdim diye herşeyi yapma hakkına sahip değil insanlar...

(bkz: inci sözlük org daki rezalet)

edit: arkadaşım sen yaz kadının kalçasına da yazı yaz , göğüslerine de yazı yaz. fotoğraflarını çek internette yayınla...ben sana birşey demiyorum.