bugün

bu adam kaybederse harbi üzülürüm, adam kaç kişiyle uğraşıyor. gerçekten kolay değil. Ama kazanırsa kesin geleceğin cumhurbaşkanı olur.
istanbul halkının bu adama destek olması lazım.

iki belediye başkanı yarışıyor bir seçim bu.

Cumhurbaşkanı ve bakanlar işi gücü bıraktı istanbul için imamoğlu ile uğraşıyor. Hayırdır ya ??

Bunların derdi istanbul’un parasını tarikatlara , Bilal Erdoğan’ın sözde okçuluk derneğine falan atamamak.

istanbullu vergine sahip çık.
Yemeyen yedirmeyen başkanına sahip çık !
en başta kendi partisi gelmektedir ve devamında medyatik ayağı da yüksek iktidar ile haklı bir görüştür.

karşı adayların yalnızca temel atma töreninden vurmaya çalışması, (hatta onun dışında ekrem imamoğlu'nu övdüğünü dahi görüyoruz.) oy için yeterli bir sebep değildir.

kent lokantaları başta olmak üzere yaptığı icraatleri kendi sayfasında paylaşan bir başkandır, ekrem imamoğlu.

hala karda, yolda kaldık diyen insanların, hatay depremine karşı iktidarın rahatlığı da göz önünde bulundurulmalıdır.

en başında doğru önermenin bir başka örneği de chp istanbul yapılanmasıdır. zamanında sözlükte entrysi, kirli ağ rantı olarak açılan bir başlıkta dahi paylaşılan "sabah" kaynaklı haber, ekrem imamoğlu'nu göstermemiş olsa dahi, istanbul yapılanması ile öyle anlaşılmış, eleştirilmiştir.
imamoğlunu sevmem icraat adamı değil, chpyi hiç sevmem ama akpnin ders alması ve emekliler hakkında alaycı komik şeyler açıkladığı için kaybetsin isterim.
kendi partisinden bile bazı karşı oluşumlar var. tarihte böyle bir şey görülmüş müdür bilmiyorum.
en aza % 3 farkla seçimi kazanacak.
Adam cephe savaşı yapıyor, gerilla taktiği yapsa başarılı olur.
ben anlamıyorum şimdi bu seçim işi matematik işi değil mi evet e 2019'da iyip+chp+hdp birleşti ve 13 bin oy farkla kazanmadı mı(ilkinci seçim tepki oyuydu) imamson e şimdi iyip ayrıldı hdp ayrıldı (dedikleri gibi tavşan aday bile olsa hiç yok dem tahta koysa bir milyon oy alır çok ideolojik bir parti) e şimdi ittifaktan ayrılan oyların yanında bi dee chp içinde de kılıçdaroğlucular hala var onlar ekoya oy verir mi bilmem bir de şu bir gerçek ki eko 2019 daki popülaritesinde de değil(cb seçimleri için il il gezmesi doğal afetlerde ibbde olmayışı genel başkanın ardından iş çevirmesi iyi partiyi dizayn etmeye çalışması özelle iktidar savaşı vs)e madem bunlar oy kaybettiriyor peki o kaybettiği oyları cumhurdan devşirebilir mi yooook e peki nasıl kazanıyor deniliyor anlamış deilim bence akp anketçileri tabanıı konsolide etmek için bilerek oyları yakın kurum aleyhine anket paylaşıyor muhalif anketçilerde zaten bildiğimiz gibimuhalif seçmen silkeliyorlar.
geçen yıl genel seçimde cb yardımcısı olacağım diye il il miting miting gezeceğine, başkanlığını hatırlayıp 2019 vaatlerini yerine getirseydi, başkalarının projelerini görevi gereği tamamlayınca "sıfırdan ben yaptım" demeseydi, "5 yılda yaparım" deyip yapamadığı şeylere "adamlar 25 yılda yapamamış 5 yılda nasıl yapayım" demeseydi, neden yapmadınız diye sorulunca "hatırlamıyorum" deyip alzaymır alametleri göstermeseydi sadece seçime aday olurdu. kimseyle savaşmasına gerek kalmazdı. birisiyle savaşıyorsa o da çalışmadığı için kendisidir. o kadar.
Her şeyi denediler olmadı.

Milletimiz imamoğlu diyor.