bugün

Bu adam ikinci tayyiptir.

Ayrıca bok kazanır.

Ent.
Aramızda kalsın, kazanıyoruz…
ben Ekrem geliyorum...
Bir önceki yerel seçimi tüm imkanlara ittifaklara rağmen ilk turda küçük bir farkla almıştı. Tekrarlanan seçim sonuçları kıyas konusu değil. Şimdi başarısız bir dönem sonrası onca yıpranmayla ve bir tek dem parti ortaklığıyla işi zor. Başta CHP genel merkezi istemez kazanmasını. imamoğlu siyasette son demlerini yaşıyor. 2 ay sonra bir daha adını kimse duymayacak zaten gereksiz bir tip.
Dem parti başak demirtaş gibi sırrı süreyya önder gibi tabanı konsolide edecek bir aday çıkarmazsa imamoğlu çok rahat kazanır. imamoğluna kazanması için istanbul'da ki yüzde 11 dem partili kürt seçmenin yüzde beş oyu yeter.
isle, pisle, kurumla işim olmaz. Adının güzelliği oy vermeme yeter. Bence isim faktörüyle bu işi götürür. Rakibi, Binali gibi yanılıp ekrana bi' çıkarsa; imamoğlu onu patates eder ve açık ara yapar. imamoğlu'nun Tayyip'ten tek farkı babadan zengin olması. Ha bir farkı daha var; diploması var. Tayyip ne âlâkâ, demeyin. imamoğlu'nun rakibi Murat Kurum değil. Adam Tayyip ve onun imkanlarına karşı seçime giriyor. 5 senedir kazım kazım kazınıyorlar. Uykusuz geceler yaşadılar. Felaket projesi Kanal istanbul'u yapamadılar. Bu seçimi de kaybederlerse intihar edenler olacaktır. Beter olsun kavaslar!
Imamoğlu kaybederse istanbul kaybeder. Gördük akp'nin ne yaptığını, 11 (!!) metro inşaatına başlayıp bırakmış tipler. Onları devam edip 7'sini bitirme noktasına getiren imamoğlu oldu. Tuzla metro hattına başlayıp %0,4 ilerleme kaydetmiş akp...komik bu...daha yeni yeni %62'ye gelmişler...

Ben isterdim ki o metrolar bitseydi.
Mançur yavaş olmasa olmâz diyen zevat istersə tamâmdir o iş.
Top sizde mançurcular,imamoğlu ellerinizde öper.
sanırım kazanamaz.. chp'nin içinden çok ihanet görecektir.
Umarım.

Yoksa istanbul un gelirlerini, tarikat, cemaat ve derneklerle eritecekler.
isle, pisle, Kurumla işim olmaz benim. Ekrem seçim gecesi önde bitirirse; bunun adı kazanmak olmaz: Birtakım kimselere geçirdi ve zıplattı demek doğru olacaktır.
Laf aramızda kalsın kazanıyoruz nonoşlar. içiniz rahat olsun kazanıyoruz. Kuzenim yorgo yanımda, ağzıni mal gibi açmış kafa salliyo, kazaniyoz diyo. Ama dediyim gibi nonoşlar, aramızda kalsın kazanıyoruz ayoooollll!?!?!1!1!?