bugün

az evvel mesaj kutusunu tıkladığımda gözüme çarpan 8. nesil bir yazar arkadaşın isyanı. şöyle yazmış;

'' kuki biliyorum mesajlarımızı siklemiyosun ama bir sualim olacak. ben malum eskiden uzun uzun hikayeler yazan ve bunları yazarken keyif alan biriydim. söykü adlı oluşuma bir çok hikaye yazdım. bir sürü başlık açtım. kendim kıl dönmesi ameliyatı olduktan sonra yazmaya ara verdim. yaklaşık 6 aydır sözlüğe uğramadım. son 3 gündür sözlüğü tıkladığımda elini götünü memesini gösteren kızlar gördüm. bu zaman zarfında 4 hikaye yazdım ama hiçbiri siklenmedi, sol frameden akıp gitti. buna keza ac dc dinleyen kiz kendi nick altına '' sadece lezbiyenlere açık olan yazar '' şeklinde yazı yazdı ve o yazısının üzerine tam 60 küsür kişi nick altı girdi.. kuki mesaj biraz uzun oluyor, belki okumayı bıraktın ama lütfen devam et. önemli olan nick altı değil, yani burada beni yalnış anlama ama illa götümü mü göstereyim kuki? yazdığım yazının değer görmesi için illa götümü mü göstereyim? bak ben senin kadar popi değilim. sen bi şekilde derdini falan o piç aklınla dile getirebiliyorsun. kukla şaka yapmıyorum ne yapmam gerek söyle lütfen. sözlük erkekleri iyice geri zekalı olmaya başladı. mal doldu burda. zall bile uyuyor amına koyum. milyonlarin bacisi falan bi foto paylaştı bizim sığır sözlük erkekleri 113 tane nick altı girdi. fotoda şöyleydi ha, kız sigarasını yakıyor. bu lan. sadece bu amk. sigarasını yakarken resim çekmiş ve o resme 113 kişi nick altı yorum yaptı. gel de burada bilgini paylaş kuki. gel de uzun uzun emek ver. allahtan senin gibi kaslı, seksi ve bir o kadar da yakışıklı bir dostum var ki seni okuyoruz. ya çok piçsin kuki sen ya, sen nasıl bıkmadan halen bu koyduğumun yerinde yazıyorsun anlamıyorum. neyse, bundan sonra bende fotoğraf paylaşan kızların nick altına gidip ayar verecem. eheheh karmam düşmüş kuki. kızlara giydirenler şukuya boğuluyor . yapcak bişi yok görüşürüzzzz.
he bu arada zall a cvp vermemene de bayılıyorum ha. götün teki o . bizim mesajlara dönüş yapmıyordu ''

vs. şeklinde bir sual işte. tam sonuna kadar okumadan kopyala yapıştır yaptım. yakında sol tarafta '' işte götüm '' diye başlık görürseniz şaşırmayın. delirmiş millet.

edit: yoğun ilgi üzerine merak edip mesajı okudum. çocuk bana piç demiş lan. sanırım şikayet etcem mesajı evet.
Okuyanı siksinler derdim ama sonunu okudum ilk başta sende okumamışın okumayanı siksinler olum okumayanı.
kuki okumuyorsan başlığı nasıl açıyorsun diye sorulasıdır.

ben de okumadım yani şey etmeyin.

edit: katılıyorum bu fikre. gerçek amk. ben sabah akşam sözlük için çalışıyorum gördüğüm saygıya bak. evet.

(bkz: uludağ sözlük popüler olmayan yazarlar derneği)
nick altı almak neden bu kadar önemli sorusunu getirdi aklıma. bir de kukla mor çatı mı ki adama sığınmış bu mesajı atan yazar.
edit: imla.
Mal bir 8 nesil sözüdür. * nick altına sokayım diyesi gelir insanın. Ne sikimsonik şeyler bunlar. Yok nickaltı yok trollük yok artı oy yok eksi oy. Resmen panayıra çevirdiniz. Sikimde mi? Yooo. Takılın. Ehehe. O değil de 8. Nesilden böyle mal çıkmazdı ama demek ki arada çıkıyor.
Mesajın sonunda; "kuki götüne korum" yazmıştım. Bin bu kısmı kesmiş.
Her neyse efendim, böyle de bi mesaj attığım oluyor.
Sözlüğün içler acısı durumunu sergileyen sorunsaldır.
(bkz: Yetmez ama evet)
adam bazı çarpıklıkları kendince anlatmış, iyi de yapmış.

bunlara gösterilen gereksiz ilgi ile ilgili sözlüğümüzde barınan orospu çocuklarına ithafen bir başlık açıp paradoksa düşmek istemeyen şahsıma yol yordam göstermiş, ön ayak olmuş sağ olsun.

moruk bu adamlar öyle orospu çocuğu ki 3 şuku için çocuğunu keser burada, sana yemin ediyorum yapar bunu.

hani büyük, yırtıcı hayvanların etrafında dolanıp onun artıklarıyla beslenen küçük orospu çocuğu hayvanlar var ya aynı onlar gibi bu ibneler de.

her gün "ölgö orosposo" diye sayar söver ama her fotoya ilk yorumu da "ayar" kılıfı altında bu orospu çocuğu atar.

neyse;

geçen dayanamayıp bu orospu çocuklarına uyarı mahiyetinde bir entry girdim.

bu entiride bu tip insanlara ayar vermek de onlara destek olmak, "canım, balım" çekmek kadar büyük orospu çocukluğudur, yapmayın dedim.

kansız köpekler, yıkık orospu çocukları bu entry'i açık oylayıp altına destanlar yazmaya devam ettiler.

(#28399990)

bunlar böyle kafası çalışmayan, silik, bitik yaratıklar işte hocam.

ergen desen o da değil amına koyim, çoğu koca koca adamlar.

neresinden, nasıl tutacağımızı şaşırdık bu orospu çocukluğunun.
Ciddiyim. Yazıyı sonuna kadar okudum. Benim düşüncelerimle bire bir uyuşuyor.

(bkz: adam haklı beyler)
illa nickaltı alman mı gerek diye karşı atağa geçilesi sorunsal. harbiden, nickaltı alınca ne oluyor lan, birileri yeşillendirirse sevinirim. popi mi olunuyor. ne oluyor yani.
(bkz: sen boşver zall a iyi giydirmiş)
götünü göstermek isteyen ve bunun için kuki'den destek arayan yazar beyanı.

bu arada mesajın içinde kuki'ye "piç" demiş. ben olsam x'e basar şikayet ederdim bir de ceza alırdı mal.
okumadım okuyamadım iftar vakti pek gitmiyor.

başlık ve son cümleyi okumuş olmanın vermiş olduğu yetkiye dayanarak,

sadece döt resmine hacet yok.
troll ol, komik olduğunu sanarak entryler gir, dine küfret, kızlara hakaret et, ikidebir kendi nik altını hortlat bak nasıl doluyor.
akp liyim de ve iki savun. kesin çözüm.

iyi yazmakmış, kaliteymiş, karaktermiş.. kıymeti yok bu sözlükte.
25 aydir sozlukteyim. Ama beni tam olarak taniyan sadece bir kisi oldu. Onemli olan herkesin tanimasi değil, gercek birinin tanimasidir.
göt göstermek şart değil. elini göstersen geliyor amk!
günümüz şartlarında bir ojeli elin bile yettiğini düşünürsek gereksiz sorudur.
Hep birlikte Kıçımızı açıyoruz şimdi onlar düşünsün.

Şaka lan şaka iki kıytırık entry yazılacak diye halka açılım yapamam.

Tanımı da ekleyelim Uludağ sözlüğün gidişatını anlatan sitem cümlesi.
(bkz: illa nick altı mı almak gerek)
sözlükte fotoğrafıyla gündem olan insanların nickaltlarına bakın. hiç de özenilecek şeyler yazılmıyor. fakat sayelerinde sadece yazmak isteyen, burayı seven ve zaman insanlar farkedilemiyor, insanların burda yazma hevesi kırılıyor.

insan gibi yazın, eğlenin , çıkın. boşverin nickaltını.