bugün

Kapattın çocukları ama fotoğraflarını çekip sosyal medyada paylaştın öyle mi? Vay amküm ne zekalar var ya. Böyleleri yüzünden insan dinden soğuyor işte.
Hiçbir bilgisi olmayan binlercesi bir araya gelip, bir bok yaptıklarını sanıyorlar. Küçücük çocukları kendi cahillikleriyle boğuyorlar ya ona yanıyorum.
Kapanıyorum öyleyse varım.
28 şubat sürecinde türban öne sürülerek ülkenin temellerine dinamit konuldu, 2002de de patladı zaten. ikna odalari diye aglaşan amcık beyinliler, şu rezaleti savunuyor!
farkı ne?
atatürk ''öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır'' derken bunu kastettiğini sanmıyorum.
Fazla söylenecek söz yok.

Kepazelik.
yılbaşı süsleriyle kutlamasalar iyiymiş partisidir.

her halükarda müslüman parti düzenler miydi?
israyil ürünüüü fantayla yapılan partidir. Haramdır
Akp dönem in de olmustur.
akp döneminde olmuştur.
Rezalet.
yarısı ileride "müslümanlık adı altında bize ne zulümler yapmışlar" diyip ateist-deist olacaktır.
Vadan haimi izrayıl dollerni rahâdzıs eten bartitir. burazı muzlüman bi ülge zorgulamag ve bılim haramdır yasaşın ozmanlı evladları yilbâjı haramdır vadan haimleri gafir adeyisler allağu egber zuber guc muzluman durgiye. Geliyoğr.

Hulooog.
Dikkat çekenler öğrencilerin maske takması bir de coca cola Company ürünü fanta olması.
Daha ergin akla ulaşmamış bu çocuklara dini anlatmak dururken dayatmaktır bu...rezalet.
bu ne rezalet, resmen sübyancılık, yeni türkiye'ye hoş geldiniz.
güncel Önemli Başlıklar