bugün

türlü tuhaflıkları bünyesinde barındırabilecek olan hikayelerdir.
4 ya$ındaydım aq. hiçbir $ey anlamıyordum.
Lise sona gidiyordum tüm kızlar gelip anlatırdı ben susardım benimde erkek arkadaşlarım olmuştu ama kimseyle öpüşmemiştim. neyse bir gün bir sevgilim oldu. ama çocuk nasıl tatlı bal bal. aynı mahalledeyiz falan 5 ay falan çıktık ama sadece el ele tutuşuyoruz. birgün sabah 7 gibi çıktım evden okula gidicem. bu çıktı bir yerden heyecan yaptım tabi. okula bıraktı beni. okula gitmeden önce ara bir sokak var gündüz bile o sokaktan en fazla bir iki kişi geçer. oradan geçerken ellerimi tuttu yavaşça sokuldu öptü. ama o nasıl birşeydi dünyam ayağımın altından kaydı bayılıyorum sandım. güzeldi yani.

Dipnot: o bal çocuk halen daha sevgilimdir.
yok abi öyle hikayelerimiz. amerikan filminde miyiz amına koyim!

o zamanlar öpüşmek başlı başına bi hikaye geliyor insana. hani "şöyle şöyle yaptım sonra böyle böyle öptüm"den ziyade, "öpüştüm ulan" oluyor hadise.

çocukluk işte. yine de varsa eğer hikayesi olanlar, gıpta ederim onlara. her şeyi sindirerek, farkında bi vaziyette yaşayan adamlara hastayımdır, azıcık kıskançlık eşliğinde.
(bkz: Seks hikayeleri)
şimdiye kadar böyle bi hikayenin çıkmaması sevindiricidir.o özel dakikalar asla birisiyle paylaşılacak türden değildir.
potansiyelzampara sahilde yürüyordur. denizden gelen bir bayanın çığlığı kulak zarını adeta parçalar. kadın boğulmak üzeredir. potansiyelzampara üstündeki gömleğin düğmeleriyle uğraşmadan, direk gömleği yakasından tutup hunharca yırtar ve denize atlar. bayanı denizden çıkarır. halkın alkışları esnasında gaza gelen potansiyelzampara, kadına ateşli bir suni tenefüs yapar. kadın ayılıp potasniyelzampara'ya sarılır. o sırada kadının iri cüsseli kocası kalabalığın arasından sıyrılıp potansiyelzampara'ya doğru koşar...

potansiyelzampara soluk soluğa uykusundan uyanıp, herşeyin kabus olduğunu anlar. ve güne 1-0 yenik başlar.
(bkz: sarhoştum hatırlamıyorum)
(bkz: öpüjem abijim)
ah ah benimkisi cok sacma gereksiz ve ruhsuzdu.
çok hoşlanıyorduk birbirimizden 15 yaşındaydım bir cafenin merdiven altındaki bankta gerçekleşmişti hafif loştu çok safmışım öpüşeceğimizi anlamamıştım bir anda öpüvermişti heyecandan elim ayağım dolaşmıştı tecrübesizce öylece kalakalmıştım.
ilk öpüşmenin hikayesi olmaz. çünkü ilk öpüşme dediğin şey, öpüşme değildir. başka bir şeydir.

örnek vermek gerekirse öpüşmeyi bilmediğim ilk deneyimimde, kızın dudaklarına dudaklarımı yapıştırmış, kafamı ritmik hareketlerle sağa sola çevirmiştim.

bir de suçu öpüşmek eylemine atmış, bu ne lan böyle amk demiştim.
burada anlatılmayacak kadar özel olan andır.
çocukluk yıllarında evdeki oyuncak bebeği yere yatırarak denenmiş ve sonucunda agızda plastık tadı bırakmıs olan deneyım.

not: şaka lan şaka.
öptükten sonra özür dilerim demiştim.
Henuz yok. Ama tasarladim gelecek icin,

Ilk opustugum adamla evlenip, super bir yuva kurup, cocuk dogurup, elele olmek istiyorum.
yazılanlara bakınca dehşete düştüğüm hikayelerdir.

biri yok ama tasarladım diyor öbürü olsa anlatsak diyor.

arkadaş nerede yaşıyorsunuz siz bilmiyorum. öpüşmek bu ya gayet yemek içmek gibi bir şey yani. gidin öpüşün neyi bekliyorsunuz anlamadım ki?
evcilik oynuyorduk. o ara cine 5 falan vardı. bir gece playboy tv ile tanıştım ve orada çok ilginç şeyler oluyordu. adam kızı öpüyordu ve adam kızı öpünce ben irkildim. sonraki günlerde elif teyzenin kızı cansu ile oynarken bir anda bana bir güç geldi ve ben tv'de gördüklerimin bir kısmını yaptım.

edit: ulan keşke elimde imkan varken kalan kısmınıda yapsaydım. ahh ulan kafam ahh !
18 yaşında oldu. çat diye öptüm. evet odunum.
ne ben anlatayım ne de siz dinleyin. öylesine bir öpüşmeydi işte.
şimdi dudaktan ufak bi öpücük mü yoksa french kiss mi olduğu önemlidir. herkes öpücüğü anlatmış da başlıkta öpüşmeden bahsediliyor.
lise 2 ye gidiyodum. sınıf arkadaşıydık. O öğretmen masasının üstüne oturmuş, bacaklarını sallıyordu. Ders boştu, eve gitmek için zilin çalmasını bekliyodu bütün sınıf. Çantamı topladım, parkamı giydim. Yanına yanaştım. Önceden lafı açılmıştı ikimizde utanmıştık ama ikimizde istiyoduk bunu deliler gibi. Sınıf çıkarken sarıldım. Dudaklarına yakın bi öpücük kondurdum. Sonra bana baktı ve dudaklarıma uzandı. O anki huzur ve heyecan hiçbir şeyde yoktu heralde. Belki 1 saniye sürdü ama dudaklarımda hissettiğim o sıcaklık ve ıslaklık hala aklımda. Ve hala tatlı bir tebessüm oluşturuyor suratımda.

Velhasıl, ilk öpüşmemizin hikayesi bu. 4,5 sene birlikteydik. 2 hafta önce ayrıldık galiba.

Edit: gelen bie beğeni üzerine Tekrar okuyarak 13 sene öncesine gittim. insan hayatı tecrübeler üzerine kurulu. Şayet şimdiki ilişki tecrübem ve aklıma o zamanda yaşıyor olsaydım herhalde şu an evli ve 2 çocukluydum. Sana hayatımda bir kez yalan söyledim, o da ikimize zarar vermeye başlamış olan toksik olduğunu düşündüğüm toksik ilişkimizden ikimizi de kurtarmak içindi. Nickimi bilirsin, olur da bu entryi okursan seni hiç aldatmadım. Hakkını helal et buse.
bazı yazarların anlatırken gözyaşı dökmesine sebep olabilecek hikayelerdir. * *
(bkz: açacağın başlığı açmasaydın keşke mübarek)
(bkz: uu beybi)***
5 yaşımdaydım, içtiği meyve suyunun tadını almak için * dilimi bildiğin kızın ağzının içine sokmuştum lan. öpüşme sınıfına giriyor mu bu? eğer o sayılmıyorsa, annesinin yalattığı şamar sayılıyor mu peki? ulan abisi 12 yaşındaydı ergenliğin tüm şiddetini benden çıkaracaktı.
o kaltakla aynı liseye gittik.tabi o zamanlar efendi çocuğuz,okul filan takılıyoruz.bir gün bu orospu okula geldi.görünce içim cız etti.üstünde basma bir etek dize kadar.çorap yok.üstünde beyaz bir gömlek.saçlar maçlar pırlanta anlayacağın.adımı felan sordu,güldü dalga geçti benimle.kanıma girdi o gün.tabi ben kafayı taktım buna.ertesi gün bir soruşturma.dediklerine göre yemiyen kalmamış mahallede.ama asıl zagora kesikmiş.zagor da okulun en bitirimlerinden.adam dövmekten sık sık müdürün odasında.neyse uzatmayalım,bi gün çıkma teklif ettim.sonra yumuldum dudaklarına.o gece oturup düşündüm.oğlum avukat fellini dedim kendi kendime, yolu yok çekeceksin. isyan etmenin faydası yok, kaderin böyle, yol belli, eğ başını,usul usul yürü şimdi.
o gün bugün usul usul yürüyorum işte.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar