bugün

cappucinolu için. çok hafif. hemen alışırsınız. * *
evinize alın bi' tane. yalnız kurulumunu aldığınız yerden öğrenin. benden demesi. garip gurup parçaları var. bi' tanesi olmayınca olmuyor...
Çift elma iyidir.
içenlere de helal
"içmeyin" diyenler olmuş. lan olum manyak mısın ?
adam zaten içeceği için tavsiye istiyor. içip içmeme kararını vermiş zaten.

neyse efendim; sigaradan 100 kat zararlı olduğu ve o 5. sınıf cafelerdeki nargilelerin mikrop hatta hastalık yuvası olduğunu bilerek için.

"ha ben çok hastasıyım çok seviyorum içmeyi." dersen; ver 50 lira al evine bi nargile onu tüttür. en azından jigolo siki gibi 1000 tane ağıza girmiş nargileyi değil; bi tek kendi ağzına girmiş nargileyi içersin.
Her rengi boyadınız fıstıki yeşili kaldı. Çokta şart ya.
soğuk su için arada, bazıları bayılacak gibi oluyor çarpıyor onları arkadaşım resim çekicem diye üst üste derinden çekti kafayı masaya koydu. ama içmemeyi tafsiye ederim hiç gerek yok bence, sigara içiyorsanız zaten hiç gerek yok.
Al o marpucu tak sipsiyi çek içine. Bırak közü çalışanlar halletsin. Üfleme. Deneme bile bi bok olmuyor
Elmalı ile başlarsınız eğer ilkinde tıkanırsanız ikincide selanızı okurlar kalkışmayın. Zorlamadan bırakın.
Nefesin bitene kadar çekme kısa kısa çek, getirene nargileyi açmasını söyle zaten işi bilen biriyse sorar açayım mi diye, hafif aroma iste ve kesinlikle dumanlı fotoğraf çekilip face e atma
Nefesin bitene kadar çekme kısa kısa çek, getirene nargileyi açmasını söyle zaten işi bilen biriyse sorar açayım mi diye, hafif aroma iste ve kesinlikle dumanlı fotoğraf çekilip face e atma
içmeyin. lüzumu yok.
tabi bu sağda soldaki nargileler için adam gibi eski stil bir şey yakalarsanız iş başka.
bir nargilenin 50 sigaraya bedel olduğunu
ve içindeki hortum ve klipslerin tam bir pislik yuvası olduğunu hemen kendileri açıp bakarak görebildiklerini

bilerek içmeleridir...
O köze dokunma. Sakın. Hele tek nargileyi dönüyorsanız elin kırılsın gene dokunma elleme, maşayla karıştırma. Çünkü içine sıçıyorsun nargilenib.
Çok derinden çekmeyin çok duman aticam artistlik yapicam diye, çarpar.
Sigara iç daha yararlı.
halka halka dumanlar çıkarmaya çalışmayın, olmuyor.
elmalı için. başlangıç için güzel ve hafiftir.
edit: ilk nargilemi 6 yaşında içtim. elmalıydı. bana hafif gelmişti. eksileyena arkdaş nesin sen astım felan mı?
mal gibi közle oynama fantezinizi eyleme dökmeyin,hadi diyelim oynamaya başladınız öküz gibi ortaya koymayın güzelim nargileyi yakmayın.
"abi bu yanmış yeaaaa" demeden önce bir bilene gösterin.
üfleyipte nargileyi sikmeyin, mümkünse çekin.
kavunlu deneyin pişman olmayacaksınız.
içinize çekip hayvanlar gibi duman çıkaramayınca direk köz bitti diye tak tak diye maşa ile vurmayın valla nargileyi yakarsınız.
üfleyip kül kaldırıp taşşak malzemesi olmayın.
içtikten sonra başlık açmayın,sözlük foruma dönüyor.
ne gerek var kardeşim içme sen.
kimse yazmamış;

(bkz: üflemeyin)