bugün

ateizmi bilmeyenlerin yapmaması gereken tavsiyeler bütünüdür.
(bkz: şimdi ayarlar)
günde en az 3 saat uludağ sözlükte takılın.
ölene kadar özgür olacaksınız.
sağa sola ''ben atayizim oğloom'' demek için sebepler arayın. havalı sansınlar sizi... beyniniz varmış gibi davranın.
insan ateist doğar zaten diyerek karşı çıktığımdır.
din bezirganlarından-fundamentalistler ve yobazlardan uzak durmayın.
yoksa, ateistliğin ilk evrelerinde fikirleriniz değişebilir.
her ortamda ateist olduğunuzu belirtmeyin. En yakın arkadaşlarınıza bile alıştıra alıştıra söyleyin.
Sizi dışlayan insanlar olacak, kendinizi iyice hazır hissettikten sonra ateist olduğunuzu söyleyin.

Argümanlar hep aynı olsa bile bir müslümanla tartışmaya girmeyin, zira kaybedersiniz.
unutmaman gereken yegane seyi soyluyorum iyi dinle.

ne kadar şık giyinirsen giyin sevisirken cıplaksın.
her sabah çiğ yumurta yiyin.
Allaha inanıyorum ama ateistim demeyin. O ne öyle amına koyyim. Ben de pipimden sıçabiliyorum.
evrim teorisi ile yola çıkmayın. benim gibi deistler gelir yakanızı bozar.
komik olun, saçmalayın.
cool takılın.

konu dine gelmese bile ataist olduğunuzu sohbetin bir yerine sıkıştırın ki itici olun.

birde milletin çok da şeyindeymişsiniz gibi davranmayın, artık kimse kimsenin inancını önemsemiyor,bunu aklınızdan çıkarmayın.
olum akıl işimi la o. yanacaksınız ölene kadar.
ölene kadar mı? ölmek yok hacı. meselam yandın eridinya, sar başa bi daha. bu döngü böyle yani.

buna katlanırım diyorsanız;
1. aklınız yok demektir. çünküm elinizi 10 saniye ateşte tutamazsınız.
2. ateyizlik akıl ister. biri çıkar bi soru sorar sap gibi kalırsınız. meselam evrim var diyon! peki maymunların evrim geçirmediğini nasıl açıklıyon?
3. aklınızda varsa zaten ateyiz değil, hak dini seçersiniz.

oturun otruduğunuz yerde ve son olarak eşhedü en lâ ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abdühu ve rasulüh.
Her şeyi reddetmeyin aptal durumuna düşersiniz, zaten ateistler aptaldır ama hiç olmazsa belli etmemeye çalışın.
sen ona inanc dersin ben ona korku derim, der haci cuvcuv. allah verir cani insana sonra der namaz kil bidi bidi.. eger bunlari yapmazsan cehennemi yarattim ben, atar seni oraya yakarim. sonra bi ayette der ben cok merhametliyim, seni cehennemde yakacak kadar hemde. ama der cennetide yarattim sen bana inan, bana ibadet et daha dogrusu benim egomu tatmin et, ben sana cenneti vereyim sonsuza kadar yasa orada. bilmiyorum nasil olur bu olaylar ama, umarim yukarida bi yaratici varsa benim yedigim domuz etiyle, namaz kilmamla.. ilgilenmiyordur. ateist olacaklarada olmayin anasini satiim, inanan insanlar daha mutlu, yasama sebepleri vs. oluyor, iclerindeki boslugu doldurup mutlu oluyorlar. o zaman eshedu en la ... bidi bidi iste okuyun bunu musluman olmak bu kadar kolay kalan seylerde size kalmis.