bugün

bir erkek için üniversite sınavından daha zordur. bunca zaman karpuz görse o ne lan diye kafasını kaldıran cunyır cumali gördüklerinin şaşkınlığıyla hiçbir şey yapamayabilir. ayrıca tecrübesiz görünmemek adına yapılan hareketler rezillikle sonuçlanabilir. tam tersini yapıp da tecrübesiz gibi davranırsan kızın iştahı kaçar. benden bakir arkadaşlara tavsiye, ilk ilişkinizin kalitesini önemsemeyin elinizden geldiğince çok şey öğrenmeye bakın ki ikincisinde kendinizi gösterebilesiniz. bayanlar adına söyleyebileceğim tek şey ise asla ilk ilişkinizi sevmediğiniz biriyle yaşamayın.
unutulmaz falan değildir ülkemizde bekaret denilen kavram abartildigi icin insanlarimiz hatirlamaktadirlar.
el ile yapılan ilişkidir.
sabırsızlıkla bekliyoruz.
sevdiğin insanla gerçekleştiyse eğer bütün mutluluklardan üstündür.
yalan söylemeyi bırakın, büyük bir çoğunluğun ilk ilişkisi bir hayat kadınıyladır.

yine çoğumuz ırıspı deyip geçeriz ama ben büyük saygı duyuyorum o kadına.
kalkmaz önce berbat bişeydir.
türk erkeklerinin kahir ekserisinin erken boşalma yada ereksiyon problemi yaşayıp bunalıma girdikleri uzun süre cinsellikten soğumalarına neden olan travmatik hayat dersi..
Kadın için pek de olağanüstü değildir. Takibi aylar hatta yıllar içinde ancak havaya girecektir. Klitoral orgazmdan vajinal orgazma geçmesi epey uzun zaman alacaktır.
Hani nerede dedigimdir.

Olsa da yesek.
Aslında her şeyi bilmene rağmen ne yaptığının farkında değilsindir. Harala gürele bişeyler yaşarsın. Hiç bi zaman o tam beceremediğin deneyim kadar heycanlanmaz ve zevk almazsın seksten. iş bittikten sonra salak salak gülme ve kızın gülme utanıyorum sözü türklerre özgü bir şeydir.
bir ilk öpüşme değildir.
çarşamba gecesi şampiyonlar ligi müziğiyle yapmayı düşlediğim olay. 4-5 kişi çağırıp müzikle birlikte çarşafı da dalgalandırabilirim.
Nedendir bilinmez, vajinaya ilk girildiğinde "aha milli oldum" düşüncesi belirir. 40 50 saniye süren bu ilişki ömür boyu unutulmaz.
keşke hiç olmasa idi ve keşke kimsenin içine girmemiş olsa idim.

cinsel ilişki bağımlılık yapıyor söyleyeyim aklınızda bulunsun. bence hiç bulaşmayın ve bir mastürbatör olarak hayatınızı sürdürün. mutlu olursunuz.
kültürümüzdeki ismi: (bkz: gerdek)
26 yıldır olmayandır.
hiç başıma gelmeyendir.
Nasıl bir şey olduğu merak edilendir. Herkes "hayal kırıklığına uğratan sekstir" diyor. gerçekten öyle midir?
Henüz yapmadığım ama yapınca fena yapacağım bağırttırarak yapacağım ilişki.
Lütfen para verilip yapılmasın.
kişi sevdiği ile birlikte yaşamalı bu özel anı.

inanın hayatın en değişik anlarından biridir zira.

Tabi sonrası rutin.
çok kısa sürer.

(bkz: erken boşalma)
(bkz: mastürbasyonun zararları)
bayanların daha şanslı olduğu cinsel ilişkidir. sonrakiler gibi doyuma ulaştırmasa da gidişatta kolay olan ilişkidir (erkek tecrübeliyse). erkekler için çoğunlukla utanç vericidir ama artık "milli" olmuşlardır. böbürlenirler. kızlar ise kadın olmuşlardır, düşünce yapısı değişmeye başlar.
Girmemiş yazarların abartarak öyle böyle yapacağım diyip yapamadıkları karşı cinsin mahremine girdiğiniz ilk eylemdir .
(bkz: herşey brazzers etkisi)
Ortaokulda iken lise sondaki bir kızla girdiğim cinsel ilişkidir, bizim evde babama yakalanıncaya dek sürmüştür.