bugün

troçki ve tolstoyu tanımayan erkek için zor bir hadisedir. erkek tarafıda bildiklerinden bahsedebilir. mesela cemal süreya- ahmed arif- nazım hikmet gibi.
ikinci buluşmada kemik çerçeve gözlük hediye edilmesi gereken kızdır.
hem troçki hem tolstoy'dan aynı anda bahsettiyse karşısındakini etkilemeye çalışan ya da kezban değilim demek isteyen kişidir. cinsiyeti farketmez.
üçüncü buluşmada kütüphanede sevişebilmek için zarf atmıştır.
ne dediğini bilmiyordur. amına koyiim konu nası oraya geldi lan.
+gogol severim ben
-ama troç
+palto bir harikadır
-ama to
+ölü canlar iyidir.
-ama
+gogol severim ben
-rus ede
+gogol iyidir.
-ay gogol ne be! basit yazar gogol heh.
+basit sensin lan! (iç ses: oh getirebildik sonunda buraya konuyu.)
35 metrelik selçuk şahin şutu kadar etkisiz kızdır. tabi arada yiyen de sanctis'ler illa ki çıkacaktır.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
Düşünen kızdır.
Pembe rujla etkilemeye çalışmayan kızdır.
Sahte gülüşüyke erkeği tavlamak istemeyen kızdir.
ilk buluşmada sürrealist resimden bahsedip evden kovulan kızlar olduğu doğrudur.
yüksek ihtimalle rus dili ve edebiyatı okuyan kızdır. öhöm.
ilk görüşmede lenin, stalin, ay, uydu, amerika, devrim gibi kelimelerden bahsetmesin de neyden bahsederse bahsetsin kızıdır. daha ilk buluşmadan kızın özenti bir solcu olduğunu anlamayalım amına koyim.
erkeğin kızı etkilemek için açtığı kitap muhabbetinde gelinen üst noktalardan biridir, kafayı fena çarpmıştır.
+tolstoy mu?
-evet
+hadi canım gerçekten mi?
-yoksa sende mi onu seversin?
+yok ama geçen bir arkadaşım onun kitabını okuyordu.
tapılacak kızdır.
bıyıklı değilse dest-i izdivacına talip olduğum kızdır.
balık, yengeç ya da akrep burçlu olan tapılası kadın.
Stalindende bahsetmesi gerekirdi. Eli değmişken mao ve leninde iyi giderdi hatta.
beyni olmasa akilli kiz.
Kezbanlar ve kamiller tepkili!
Bilen, okuyan, paylaşmak isteyen; teknolojinin zehrinden nasiplenmemiş kızdır. Bacımdır. Yerün!
hayali bile bana oyşşşh çektiren kız cinsidir.
eli yüzü de düzgün ise evlenilecek kızdır.
Eğri oturup doğru konuşursak; uzatırsa tat vermeyecek muhabbeti olan kızdır. Gerçekçilik, sen benim canımsın.
(bkz: bunlar ateist bunlar terörist bunlar solcu)

ben demiyorum, uzun adam diyor.
başımızın üstünde triplex villası olan kızdır. azıcıkta siyaset bilimine ilgisi varsa üstüne 2 ev 1 dükkan yaparım.
erkekte olaya neyzen tevfik'ten, vinnie paz'den ve özellikle de kendinden girebilir.
hararetli sohbet eden kızdır,karşındakinin karşılık verebilmesi halinde deml çay eşliğinde sabaha kadar sohbet kaçınılmazdır.