bugün

bende para bok ama yalnizim.
Her gün bana çay demler misin? Bir de her gün "seni seviyorum" de başka bir şey istemem. Kabul?
sensiz yapamıyorum dur. o kadar etkileyici ki, ilk buluşmada ne kadar yalancı olduğunuzu belli eder.
moruk bu bizim ilk buluşmamız.
memelerin bir harika.
gözlerin ne kadar güzel birini bana versene dir.

ben: gözlerin ne kadar güzel birini bana versene.
kız: hı hııı o yüzden memelerime bakıyorsun değil mi.

not: yaşanmış hikaye.
bunu buraya yazıp dillere düşürmezdim ama bizden geçti artık. gerçi zamanında kullanmak için çok fırsatımız da olmadı ya neyse.

"şu anda senin yanında olduğum için heyecanlıyım. bir ömür boyunca seni her gördüğümde bu heyecanı yaşacağım. yüzüm yine kızaracak sana olan sevgimden"

zamanında işe yaramıştı. gerçi bu facebook hayran sayfaları yüzünden en güzel cümleler bile çocukların diline düştü. büyüsü bozuldu mnskym.
"çok güzelsin" olmaz. saçları uzunsa kızın "saçların ne kadar güzel" candır. hadi yine iyisiniz kaptınız tiyoyu. yalnız kızın saçları sarı, kısa ve yanmışsa sakın denemeyin bunu. ters teper hafazanallah..
annem görmüş beğenmiş ondan geldim.
2013 türkiyesin de profil resmindekinden daha güzelsin denildiği zaman evliliğe kadar gidecek ilişkisi başlangıcı cümlesidir.
Ay lev ye.
'dua et şuan yalnızım yani bir nevi boşluktayım. yoksaa tipim değilsin ben sana kalmazdım kızım' dedikten hemen sonra 'aslında fena parça değilmişsin' demek çok etkilidir. o kadar etkilidir ki etki tepkiden dolayı kafanıza en yakındaki bardak , tabak ne varsa yersiniz.
bir erkege soylenecekse eger : senin yaninda kendimi guvende hissediyorum , sanki hickimse bana birsey yapamazmis gibi geliyor. ( bunu gercekten sevdigim erkege soyleyecegim. daha once hic soylemedim.)
seni istiyorum dur, o kadar etkilidir ki, bulusma amacinin yiyismek oldugunu hatun kisiye hatirlatir.
gözlerinde kendimi buldum.
sanalda delikanlılık yapıyordun. yapsana lan şimdi de.
selamün aleyküm.
ne sen leylasın ne de ben mecnun, ne sen yorgun ne de ben yorgun, kederli bir akşam içmişiz, sarhoşuz hepsi bu.
Bir tek sen eksiksin, isim gücüm herşeyim tamam.
çok iyi dans ve ısrar ederim.
Ne güzel me..pardon gözlerin varmış! Bak bak doyamadım.
klişe ama. senden öncesinde ben yaşamıyormuşum.
zamana, mekana ve karşıdaki insana göre farklılık gösteren durumdur.
HiÇ kendinden bahsetmemek Çok erdemli bir ikiyüzlülüktür.
seni seviyorum cumlesinin olmaigi. cumledir.