bugün

(bkz: abaza kız)
karnındaki sıpaya baba arayan kızdır. dikkatli olunması gerekir.
o anda antipati uyandıran kızdır.
anatomik olarak kız değildir.
ikinci buluşmaya kucağında çocukla gelip, " bak babası, baaak. hanimiş baba. attaaaa!" falan yapabilir.
o kızcağız var ya ilk buluşmada masadan kalkana kadar hamile kalıp bir haftada doğurur.
tanımamazlıktan gelip, uzaklaşmalıdır.
yıllar sonra eski sevgilisi veya eski eşiyle buluşmayan kızsa sorunlu sinyaller veren kızdır.
görücü usulu evlenmiş kızdır. ne bilim lan görücü usulü deyince sadece gerdekte görüyorsundur belki. hem damadın düğünden önce gelini görmesi uğursuzluktur. haha, dağılın.
ikinci buluşmada dildoyu avuçlar. heyecan yaptın di mi?

merak etme her abazanın başına gelir.
o klasik "diyen" kızlardan biridir. hep derler bunlar. işi gücü demektir bunların. başka da bi bok bilmezler zaten hep derler.
ayrılmak isterse yakayı kurtamaz kızdan bence erkek kişi. olur mu öyle şey en az 2-3 ay bi tanı sonra sözlen sonra nişanlan sonra evlen ki kocacım diyesin yoldan geçene de kocacım denmez ki.
kaşar olduğu mesajını verir. isteğe göre tadına bakılır veya bakılmaz ama sonuçta uzaklaşılır.
hayal ürünüdür. hiçbir kız kendine bunu yapmaz.
evde kalmış kızdır. yada ilk çıktığı erkekle evleneceği hayali ile büyümüş kız da olabilir.
henüz öyle bir kıza rastlanılmamıştır.
muhtemelen ilk goruste aski ilk goruste vermek olarak algilamistir.
bu tip kızlara yapılacak tek birşey vardır; 'yıka ve çık!'.
sizi karnındaki çocuğun sahibiyle karıştırmış olabilme ihtmali yüksektir. tokat atın ayılsın.
ikincisinde erkeğim, sensiz yapamıyorum kaçır beni bu gece demesi muhtemel kızdır.
nejat amca'nın bir günlük sevgilisi olan rus kızdır.
(bkz: nejat amca)
(bkz: otisabi)
ben senin kocan isem hadi gerdeğe denilmesi gerekir.
normal değildir.

(bkz: içten yanmalı motor)
ya tutarsacıdır.
yavşaktır. erkeğin bilinç altında o kıza karşı ciddi bir gözle bakmasını sağlamak amaçlıdır. ciddi ilişki gibi.