bugün

ardından gelecek kişilere oldukça ayıp etmektedir.
hiç bir aşkımı unutmadığımdan, hepsi hala kalbimin bir köşesinde olduğundan dolayı benim için garip olmayan durumdur.
Benim.ilk okul 3. sınıf sağımda Büşra solunda gülsüm Büşra manitamdı gülsüm arkadaşım kalktım hocadan tuvalet izni istedim vermedi geçtim oturdum sırama biraz zaman geçti hoca tamam yavrum gidebilirsin dedi yok hocam sagolun gerek kalmadı annemi arayın dedim altıma işemiştim kızlar benden biz uzaklaşıyor büşranin bana bir bakışı var sanki sırtına işedim yavsak hoca baltaladı aşkımızı daha yanıma oturmadı ikiside büşracığımlada ayrıldık.
Kişiler unutulur Belki ama hisler unutulmaz.
Seven insandır.
Unutmadım unutamam acısı hatırlatmaya yeter zaten.
insan 1 kez aşık olur zaten.
insanın sadece bir kere aşık olabileceğini bilen insandır.
unutmuştum başlığı görünce aklıma geldi. mutlu musun?
n'olmuş unutamadıysak.
Bütün insanlar. (bkz: unutama beni)
ilkler ve sonlar unutulmazmış. Ben de unutmadım tabi haliyle.
Benimdir. Arada gelir aklıma. Redderken " bak şu an herkes bize bakıyor, lütfen git." demişti. Hayatimda çok kazık yedim, defalarca aşagilandim, onlarca ülke gezdim,görmedigim bok kalmadı, fakat yaşadığım duyduğum gördüğüm hiçbir şey beni o söz kadar acıtmadı. Şu an kiminledir acaba ? Evlenmiştir büyük ihtimal, hatta çocuğu da olmuştur belki.

Yolun açık olsun dilara.
bu tribi çoğunlukla erkeklerde görüyorum. kızlar sevdiği yeni insanla mutluysa, geçmişle bağlarını koparıyor.
ilkler bizim masum ve heyecan dolu hatta deneyimsiz olduğumuz ruhu taşıdıkları için unutulmaz.
Yas ilerledikce unutursunuz..herkes aynı şeyleri yaşıyo kutsallastırmaya gerek yok,unutuluyo anam..
hafızam kuvvetli olduğu için hayatıma giren hiç kimseyi unutmuyorum.
Nasıl unutulur ki? ilk kalp sızısı, ilk gözyaşı sebebi, ilk baş döndüren , ilk ayakları yerden kestiren, ilk kalbini yakan... Bu ilkler saymakla bitmez, öyledir iste ilk aşk, unutulmaz, unutmak istenmez...
Gecenlerde gordum sisko bir kadin olmus, halbuki lisede ne tatli bir kizdi. Hala o tatli kiz mahfuz hafizamda. O kizla bu kadin ayni kisi degiller.
Adi ustunde ilk gerizekali. (bkz: yeminle mal).
nasıl unutulur ki.
Üstüne tonlarca kişiyle beraber olsanda unutamadığın tek insandır.

Belkide beraber olamadığım için unutamadım,belkide bunun adı aşk değil bir takıntı kalbimde sıkıntı yok beynim kabullenemiyor.
ilklere gereksiz anlam yükleyen romantiğin tekidir. tırt.
Zor unutulur. Ama herkesi unutturacak biri cikar elbet.
yüzünü bile hatırlamıyorum. kalbin attığı sürece yeniden sever ve her sevişte bir öncekini unutursun.